NávodyXiaomi

S touto funkciou v MIUI môžete prehrávať videá z YouTube i s uzamknutou obrazovkou: Pozrite sa, ako na to!

Aplikácia YouTube neumožňuje prehrávanie videí so zamknutou obrazovkou. Vďaka tejto funkcii v MIUI však túto možnosť jednoducho získate.

Niet pochýb o tom, že YouTube je stále jednou z najpopulárnejších služieb zahŕňajúce hudbu či video. Napriek rastúcej popularite rôznych streamovacích služieb sa stále drží na vrchole rebríčkov popularity. Vedeli ste však, že vďaka svojmu Xiaomi môžete video len počúvať a môžete mať pri tom svoj smartfón uzamknutý? Túto funkciu prináša nadstavba MIUI a sme si istí, že vo chvíli keď ju objavíte, budete ju využívať už stále! Pozrite sa s nami na jednoduchý návod, ako sa k tejto možnosti dostať.

Prehrávajte zvuk z YouTube i počas uzamknutia obrazovky

Nadstavba MIUI v sebe skrýva naozaj mnoho užitočných funkcií, no niektoré by vám ani nenapadlo použiť. Funkcia Nástroje videa je pritom naozaj užitočným pomocníkom, ktorý je nenápadný pri používaní. Ako sa k nemu však dostať?

  • Otvorte aplikáciu Nastavenia
  • Zvoľte možnosť Špeciálne funkcie
  • Klepnite na možnosť Nástroje videa
  • V sekcii Spravovať aplikácie videa vyberte i možnosť aplikácie YouTube

Akonáhle budete mať funkciu aktivovanú pre aplikáciu YouTube, môžete aplikáciu otvoriť a na ľavej strane vašej obrazovky sa zobrazí malý nenápadný sivý pásik. Ide o funkcie nástrojov videa, ktorý dokážete jeho posunutím do obrazovky vytiahnuť a odkryť si tak množstvo užitočných funkcií.

MIUI prehrávanie z YouTube
Zdroj: Vosveteit.sk

Jednou z najužitočnejších funkcií je najmä Prehrať zvuk videa so zamknutou obrazovkou. Vďaka tejto funkcii sa vám smartfón uzamkne, no zvuk sa bude prehrávať i naďalej.

Ďalšie funkcie, ktoré funkcia ponúka

Okrem možnosti prehrávania zvuku videí so zamknutou obrazovkou nájdeme v nástrojoch videa množstvo iných funkcií. Jednoducho tak môžete video nahrať pomocou nahrávania obrazovky, vytvoriť snímku obrazovky či preniesť video do svojej smart TV.

Pásik sa navyše nenachádza ani na zachytených screenshotoch, a tak vám nebude zavadzať pri nahrávaní videa či vzniknutých snímkach obrazovky. Nástroje videa sú jednou z mnohých skrytých funkcií MIUI, ktoré nám takto uľahčia používanie nášho smartfónu.

Poznali ste túto funkciu i pred naším návodom? A plánujete si nástroje videa vo svojom Xiaomi aktivovať? Podeľte sa s nami v komentároch!

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close