SpravodajstvoXiaomi

Rodina telefónov Poco sa rozrastie o 4 modely telefónov. Nie každý bude však dostupný i u nás

Xiaomi údajne pracuje až na 4 modeloch telefónov z produktovej rady Poco X4. Ide o modely X4, X4 NFC, X4 Pro a Poco X4 G. Nie každý bude však dostupným i globálne.

Smartfóny Poco sú zlatou strednou cestou medzi najvýkonnejšími Xiaomi zariadeniami a telefónmi spoločnosti Redmi, ktoré patria medzi dostupnejšie modely smartfónov. Popularita tejto značky rastie, čo naznačuje i rastúci podiel predaných telefónov Poco ku ostatným telefónom spoločnosti Xiaomi.

Xiaomi, resp. jej dcérska značka Poco, preto aktívne pracuje na nových modeloch. Najnovšie správy, na ktoré upozorňuje portál gsmarena.com hovoria, že rodina telefónov Poco sa rozrastie o ďalšie štyri modely telefónov. Druhým dychom treba dodať, že nie všetky sa dostanú i ku nám.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Poco X4 je na ceste, tvrdí leaker informácií

Podľa publikovaných správ, Xiaomi pripravuje zariadenia Poco X4, Poco X4 NFC, Poco X4 Pro a Poco X4 GT. Portál s odvolaním sa na známeho leakera informácií píše, že Poco X4 NFC bude debutovať v prvom štvrťroku nasledujúceho roka. V rovnakom termíne má debutovať i zariadenie Poco X4 bez podpory NFC. V tomto prípade treba však uviesť, že zariadenie bude dostupné len v Indii. Inými slovami, tento model na predajných pultov v našich obchodov nečakajte.

Čo sa týka ďalších modelov, tak leaker informácií prezrádza, že X4 GT bude dostupným len na globálnom trhu a predstavený by mal byť až po modely telefónu X4. V prípade modelu X4 Pro, podľa aktuálnych správ, model telefónu bude dostupný len v Indii avšak stále nevieme kedy. Malo by ísť však o posledný predstavený model z produktovej rady X4, ktorého uvedenie sa očakáva neskôr v budúcom roku.

V závere treba dodať, že rodina X3 bola veľmi úspešná línia smartfónov, najmä X3/NFC a X3 Pro, takže s napätím budeme čakať, či ich smartfóny X4 budú dôstojnými nástupcami svojich predchodcov. Hovorí sa, že Poco X4 NFC je mimochodom prezlečený Redmi Note 11 Pro.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Zobraziť komentáre
Close
Close