Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Robotický vysávač Xiaomi Roborock S55, ktorý nie len vysáva, ale aj umýva podlahu je dostupný v neodolateľnej zľave

Vysávania je činnosť, ktorá s veľkou pravdepodobnosťou nepatrí do obľúbených činností väčšiny z nás, a to nehovoríme ešte o umývaní podláh. A práve preto by sme Vám radi dali do pozornosti aktuálne prebiehajúcu akciu na robotický vysávač Xiaomi Roborock S55, ktorý je možné aktuálne získať v limitovanej ponuke za menej ako 333€ spolu aj s poštovným za podmienky využitia zľavového kupónu „GBJUNESALE611“ . Čerešničkou na torte je typ dopravy EU Priority Line, pri ktorej nebudete platiť žiadne ďalšie poplatky.

Aktualizované o 14:30: pôvodný kupón za cenu 333€ bol už vyčerpaný. Aktuálne jed dostupný robotický vysávač Xioami Roborock S50 z nemeckého skladu so zľavovým kupónom „O2EC182EA761D000“ kde finálna cena je pod 359€. Pozn. redakcie: Roborock S50 a Roborock S55 sú identické vysávača. Líšia sa od seba len farbou.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Roborock S55

Xiaomi Roborock S50 – zľavový kupón „O2EC182EA761D000“

Xiaomi Roborock S55

Xiaomi Roborock S55 je robotický vysávač, ktorý koncepčne vychádza zo svojich predchodcov. Odlišuje sa však tým, že ponúka možnosť aktívneho umývania podláh. Vysávač je schopný v mopovacom režime pracovať približne 45 až 60 minút, v závislosti od členitosti priestoru. Celkovo dokáže tak „stiahnuť“ plochu o veľkosti 125 metrov štvorcových.

Xiaomi Roborock S55 mop
Zdroj: produktová fotografia

Vysávač sa chváli vysokou sacou silou 2 000Pa. Len pre zaujímavosť, táto sacia sila predstavuje dostatok energie na to, aby vysávač zvládol vcucnúť všetok bežný bordel, ktorý vzniká v domácnostiach. Vám už zostane na starosti len vyprázdňovať nádobku s bordelom, ktorej kapacita je 0,48l.

Xiaomi Roborock S55 sacia sila
Zdroj: produktová fotografia

 

Vysávač ďalej disponuje HEPA filtrom, vďaka ktorému sa nedostávajú drobné nečistoty späť do priestoru. O navigáciu v priestoru sa stará celkovo 13 rôznych senzorov, vrátane laserovej navigácie. Výška tohto vysávača je necelých 10 centimetrov čo znamená, že sa zmestí pod väčšinu bežného nábytku. Zároveň mnohých poteší, že vysávač sa dostane aj cez prahy či prekážky do výšky 2 centimetrov.  

Xiaomi Roborock S55_prah
Zdroj: produktová fotografia

Vysávač zároveň disponuje viacerými režimami vysávania. Čerešničkou na torte je, že je schopný pri detekcii koberca sa automatiky prepnúť do režimu so zvýšenou sacou silou. Roborock S55 poháňa batéria s kapacitou 5200mAh, ktorá dodáva dostatok šťavy na dve a pol hodiny a pri plnom nabití povýsava plochu do 250 metrov štvorcových. Keď batéria klesne na 20%, robot sa vráti späť do doku a nabije sa na 80%, následne sa vráti na miesto, kde prestal pokračovať v procese vysávania.

Xiaomi Roborock S55 bateria
Zdroj: produktová fotografia

Aby sme ešte nezabudli, vysávač samozrejme podporuje prepojenie so smartfónom prostredníctvom Mi Home aplikácie. Vďaka tomu môžete vysávač ovládať ako z domu tak aj z práce, čo určite oceníte pri nečakanej návšteve.

(Pozn. redakcie: Xiaomi Roborock S55 a Xiaomi Roborock S5 sú identické zariadenia z hľadiska hardwarovej výbavy, líšia sa len farbou)

Ak Vás vysávač zaujal, tak ho nájdete na odkaze nižšie. PS: nezabudnite na možnosť využitia zľavového kupónu „GBJUNESALE611“, s ktorým cenu stlačíte pod 333€.

Xiaomi Roborock S55

Xiaomi Roborock S50 – zľavový kupón „O2EC182EA761D000“

 

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close