Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Robotický vysávač 360 Robot Vacuum S9 s funkciou mopovania aktuálne s lákavou cenou v nemeckom sklade

Multifunkčný robotický vysávač 360 Robot Vacuum S9 si bezproblémovo poradí s nástrahami v celej domácnosti.

Kvalitných robotických vysávačov momentálne nájdeš na trhu naozaj obrovské množstvo. Z veľkej ponuky sa však naozaj ťažko vyberá, pritom veľkým umením je aj vybrať si ten správny model, ktorý by zaujal najmä pomerom cena výkon. Ak práve hľadáš kvalitného pomocníka do domácnosti, ktorý „nič neodflákne“ a zároveň nestojí zbytočné stovky eur, si na správnom mieste. Tvojmu hľadáčiku by totižto určite nemal ujsť populárny robotický vysávač 360 Robot Vacuum S9. Model, ktorý je populárny aj v našich končinách najmä kvôli atraktívnej cene a pokročilým technológiám aktuálne kúpiš za neodolateľnú cenu. 

360 Robot Vacuum S9 už za 259,34 v DE sklade nájdeš na Cafago.com

Pomocník aj na veľké upratovanie 

360 robot vacuum s9 spodna strana
Zdroj: Youtube @TechLine

Robotický vysávač 360 Robot Vacuum S9 je vďaka maximálnemu saciemu výkonu 2 200 Pa a zabudovanému mopu vhodný aj na veľké upratovanie domácnosti bez nutných dodatočných zásahov. Bezproblémovo si poradí s náročnejšími povrchmi na vysávanie ako koberce či tesné priestory pod skrinkami. S ľahkosťou však po vysávaní pomopuje aj všetky tvrdé podlahy v celej domácnosti.

360 robot vacuum s9 prislusenstvo
Zdroj: Youtube @TechLine

Nádoba na vodu s kapacitou až 200 ml pri bežnom využití stačí až na 150 m2. V prípade vysávania sa môžeš spoľahnúť na netradične veľkú batériu s kapacitou až 5 200 mAh. Tá zabezpečuje chod až po dobu 180 minút, čo v praxi znamená pokrytie zhruba 300 m2 na jedno nabitie. Nečistoty sú počas vysávania zbierané do oddelenej nádoby s objemom 420 ml. V praxi však vysávač zvládne jeden upratovací cyklus bežnej domácnosti na jedno nabitie a na jednu nádrž. 

Dvojitý navigačný systém

360 robot vacuum s9 aplikacia
Zdroj: Youtube @TechLine

Dobre vybavenému vysávaču by rozhodne nemal chýbať ani pokročilý navigačný systém. V tomto prípade siahol výrobca po dvojici systémov LIDAR a ultrazvukových snímačoch. Vysávač sa tak v teréne vyhýba prekážkam ešte lepšie, predvídateľnejšie a v neposlednom rade, jeho trasa umývania je omnoho efektívnejšia.

Pokročilý navigačný systém vďaka systémom vytvorí 3D mapu celej domácnosti. Aj vďaka nej je v aplikácii pre smartfón následne možné aj vytváranie NO-GO zón, či NO-MOP zón a línií, za ktoré nemôže prejsť. Nechýba ani funkcia automatického rozpoznávania poschodí v dome, či automatická detekcia povrchov a s tým spojená vypínanie jednotlivých nevhodných režimov umývania na daných podlahách/kobercoch. 

360 Robot Vacuum S9 už za 259,34 v DE sklade nájdeš na Cafago.com

Robotický vysávač s funkciou mopovania 360 Robot Vacuum S9 momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Cafago.com už za 259,34 eur. Už tradične je k dispozícii bezplatná doprava z nemeckého skladu. Zaručené je tak mimoriadne rýchle doručenie ako aj to, že sa vyhneš ďalším zbytočným poplatkom ako clo alebo DPH

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close