SpravodajstvoXiaomi

Redmi Smart Band Pro: Xiaomi predstavilo nový fitness náramok. Vyzerá skutočne dobre!

Xiaomi predstavuje Redmi Smart Band Pro. Ide o priamu konkurenciu pre Mi Band 6.

Včerajší deň bol pre fanúšikov Xiaomi malým sviatkom. Dôvodom je predstavenia modelovej rady smartfónov Redmi Note 11, ktoré mnohým vyrazili dych. Len dva dni pred predstavím trojice nových smarfónov, sme mohli počuť o pripravovanom náramku Redmi Smart Band Pro. Informácie, ktoré sa dostali v tom čase na povrch, odhalili viac menej len dizajn a veľkosť displeja fitness náramku.

Xiaomi najnovšie predstavuje nový fitness náramok, a asi ako už tušíte, tak ide o Redmi Smart Band Pro. Na tému upozorňuje portál xiaomiadictos.com.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Redmi Smart Band Pro je realitou

Náramok prichádza s niekoľkými vylepšeniami a novinkami, ktoré vo viacerých oblastiach predčili i Mi Band 6. Okrem 1,47“ AMOLED displeja s rozlíšením 194 x 368 bodov v kombinácii so svietivosťou 460 nitov, pochváliť sa môže širšou kompatibilitou s externým softvérom. Ide o kompatibilitu s aplikáciami Strava a Apple Health.

Redmi Smart Band Pro_2 (1)
Zdroj: Xiaomi

Ďalej, fitness náramok ponúka viac ako 110 cvičebných a športových režimov vrátane 15 profesionálnych režimov: beh vonku, bežiaci pás, chôdza vonku, jazda na bicykli vonku, turistika, beh, horská turistika, jazda na bicykli, eliptický trenažér, veslovací trenažér, švihadlo, HIIT (High-intensity interval training), joga, freestyle a plávanie.

redmi smart pro_sportove aktivity
Zdroj: Xiaomi

Ďalšou čerešničkou na torte je, že Redmi Smart Band Pro, je schopný rozpoznávať automaticky rôznu športovú aktivitu a to konkrétne: beh na bežiacom páse, beh vonku a chôdzu.

Monitorovanie Sp02, ale i vodeodolnosť

Čo sa týka ďalších vlastností, tak náramok vyzerá vskutku zaujímavo. Okrem klasiky v podobe 24 hodinového monitoringu tepu srdca, ponúka i monitorovanie hladiny kyslíka v krvi, aktívny monitoring spánku, či stresu. Tu však ešte nekončíme, náramok sa môže pochváliť aj odolnosťou voči vniknutiu vody do 5 ATM a poteší i dlhá výdrž batérie. Xiaomi hovorí, že náramok na jedno nabitie vydrží pracovať 14 dní pri bežnom používaní, či 20 dní v úspornom režime.

Redmi smart band pro_produktova fotka
Zdroj: Xiaomi

Čo sa týka ceny, tak tú Xiaomi neprezradilo. Pri pohľade na špecifikácie a vlastnosti náramku, nedovolíme si povedať, že pôjde o lacný špás. Predpokladáme, že cena sa bude pohybovať niekde na úrovni okolo 40 až 60€.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close