SpravodajstvoXiaomi

Redmi Smart Band Pro: Na povrch vyplávali renderdy nového fitness náramku. Predstavený bude čo nevidieť! Čo prinesie?

Xiaomi po boku modelovej rady smartfónov Redmi Note 11, predstaví i fitness náramok.

Dnes už vieme, že Xiaomi má v pláne 28. októbra, teda v najbližší štvrtok, predstaviť produktovú radu smartfónov Redmi Note 11. Tá podľa uniknutých informácií, bude skutočne výnimočnou a prinesie viacero špecifikácií vlajkových lodí i do kategórie dostupnejších telefónov.

Dnes už však vieme, že Xiaomi predstaví okrem iného i fitness náramok. Pôjde konkrétne o Redmi Smart Band Pro, ktorý by mal byť nástupcom Mi Band 4C. Nová generácia náramku prinesie viacero zmien a jednou z nich bude aj vzhľad. Na tému upozorňuje portál canaltech.com.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Redmi Smart Band Pro bude predstavený po boku telefónov Note 11

Ako môžete vidieť nižšie, tak dizajn bude skutočne vyčnievať oproti líniám, s ktorými sme sa mohli u spoločnosti Xiaomi doposiaľ stretnúť. Podľa aktuálnych správ ponúkne 1,08“ displej. Rovnako z publikovaných náhľadov možno vyčítať, že predná stena náramku je takmer plne vyplnenou displejom s minimálnymi rámčekmi naokolo.To by sa malo premietnuť do väčšej plochy na prezeranie obsahu, času, štatistík, ale i do väčšieho a komfortnejšieho priestoru pre pohodlné dotyky pri prechádzaní funkciami.

Redmi Smart Band Pro_1
Via canaltech.com.br

Aktuálne dostupné správy však mnoho ďalších informácií o náramku neponúkajú. Malo by ísť však o priameho konkurenta pre Galaxy Fit, či Huawei Watch Fit. Chytrý náramok zjavne rovnako ponúkne viacero základných funkcií, ako je napríklad monitoring tepu srdca, podpora viacerých športových režimov, a šepká sa dokonca i o prítomnosti GPS modulu.

Redmi Smart Band Pro_2
Via canaltech.com.br

V každom prípade, viac sa dozvieme o pripravovanom náramku už o pár dní. Pevne však veríme, ako sme u Redmi zvyknutí, že pôjde o cenovo dostupnejšie zariadenia, tak ako je to v prípade smartfónov.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close