SpravodajstvoXiaomi

Redmi prvýkrát spomína pripravovaný Redmi K50: Čo má získať vlajkový model spoločnosti?

Redmi K50 bude séria vlajkových smartfónov od Redmi pre budúci rok. Ako by však smartfóny mohli vyzerať? A čo by ste navrhli vy?

Od predstavenia modelov Redmi K40 ubehlo len pár mesiacov, dcérska spoločnosť Xiaomi však určite nelení. Po nedávnom predstavení modelov z vlajkovej línie už zrejme plánuje vývoj vlajkových smartfónov pre budúci rok, ktoré majú prísť pod názvom Redmi K50. Potvrdil to priamo generálny riaditeľ spoločnosti Redmi, Lu Weibing, keď sa prostredníctvom čínskej sociálnej siete Weibo spýtal, aké vylepšenia by sme v novej modelovej rade uvítali. Informoval nás o tom portál Xiaomiadictos.com a ak sa spoločnosť inšpiruje návrhmi svojich fanúšikov, nové smartfóny budú naozaj zaujímavé.

Príspevok na sociálnej sieti

Lu Weibing len včera zverejnil príspevok na sociálnej sieti Weibo a už dnes tam nájdeme viac ako 3000 návrhov, čo by všetko mohla spoločnosť využiť pri tvorbe novej modelovej série. Redmi K50 bude tak už štvrtou sériou v poradí vlajkových smartfónov od Redmi. Nie je tak divu, že smartfóny si získali naozaj vysokú popularitu, keďže ponúkajú prémiovú výbavu v cenovej politike spoločnosti Redmi. Čo by sme tak mohli vidieť v novej sérii smartfónov? Pozrite sa na pôvodný príspevok i výber z odpovedí fanúšikov.

Redmi K50 Lu Weibing
Zdroj: Vosveteit.sk

Ako by mohli vyzerať modely zo série Redmi K50?

Napriek tomu, že séria smartfónov s číslovkou 50 má byť predstavená až budúci rok, mnohí z nás majú jasnú predstavu, čo by v smartfóne radi videli. Jednou z najčastejších odpovedí je vyšší výkon nabíjania. Tohtoročné modely zo série Redmi K40 nedisponovali bezdrôtovým nabíjaním a nabíjanie prebieha len priemerným 33W nabíjaním. Fanúšikovia spoločnosti by teda radi videli aspoň 67W nabíjanie a možno i prítomnosť bezdrôtového nabíjania.

Séria Redmi K50 by mohla priniesť i selfie kameru pod displejom, o ktorej sa v poslednej dobe veľmi často rozpráva. Bola to práve séria Redmi K, ktorá pôvodne priniesla displej bez narušenia a selfie snímač skryla do vysúvacieho mechanizmu, ktorý vychádzal z tela zariadenia. Snímač pod displejom by u tohto modelu teda vôbec nebol od veci.

Nakoniec by sme však spomenuli i operačný systém Hongmeng, teda čínsku alternatívu pre Harmony OS od Huawei. Tento systém určite stojí za vyskúšanie a fanúšikovia spoločnosti Redmi sa ozývajú i s takouto zvláštnou požiadavkou.

Čo by ste zažiadali pre modely Redmi K50 vy? A vlastníte nejaký smartfón zo série Redmi K? Podeľte sa s nami v komentároch!

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close