SpravodajstvoXiaomi

Redmi pre nás chystá ďalšie skvelé modely: Predstavenie týchto noviniek je za rohom!

Modely ako Redmi 10 2022 či Redmi Note 11 Pro+ vyjdú na globálnom trhu vo veľmi blízkej dobe. Naznačuje to známy leaker informácií.

Rok 2021 je už takmer u konca a preto nás neprekvapuje, že o novinkách z dielne Xiaomi počujeme stále menej a menej. Spoločnosť totiž v tichosti chystá predstavenie niekoľkých modelov z radov Xiaomi i Redmi a i keď niektoré novinky uvidíme ešte v priebehu tohto roka, na iné si musíme počkať ešte nejaký ten týždeň. Už tento mesiac nám čínsky gigant predstaví niekoľko modelov zo série Xiaomi 12. No i napriek tomu už teraz očakávame informácie ohľadom lacnejších smartfónov z radov Redmi. Známy leaker pod menom Mukul Sharma nám teraz prostredníctvom sociálnej siete Twitter poodhalil niektoré modely. A potešíme vás, dostupné budú i na globálnom trhu.

Ďalší Redmi 10 i príprava série Redmi Note 11

Všetci sme si vedomí toho, že nás v priebehu nasledujúcich týždňov bude čakať predstavenie modelu Redmi 10 2022. Tento model má byť vylepšenou verziou modelu pre tento rok, no veľa zmien očakávať nemusíme. Najnovšie na tento smartfón poukazuje sám známy leaker s tým, že predstavenie prebehne už vo veľmi blízkej dobe. Smartfón totiž prechádza certifikáciami a lacná verzia smartfónu pre budúci rok bude už čoskoro na svete.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Okrem lacného modelu nás čaká i predstavenie ďalšieho modelového radu na našom trhu. Ide o smartfóny z radu Redmi Note 11, ktoré sa na čínskom trhu nachádzajú už nejaký ten týždeň. Všetky tri modely zo série rozpútali veľké debaty, nakoľko prišli s čipsetmi od spoločnosti MediaTek. Tieto modely však majú prísť aj na náš trh, poukazuje na to leaker. Najnovšia certifikácia totiž poukazuje na najlepšie vybavený Redmi Note 11 Pro+ pre globálny trh.

Ako bude vyzerať nová séria s označením Note?

Ako sme už spomínali, modely z radu Redmi Note 11 prišli v čínskej verzii s čipsetmi z radov MediaTek Dimensity. To by sa však pri globálnej verzii mohlo zmeniť. Úniky ohľadom pripravovaných modelov poukazujú práve na čipsety od konkurenčného Qualcommu, teda čipsety z radov Snapdragon. Tie sú v globálnom meradle oveľa populárnejšie najmä pre možnosť inštalácie custom ROM.

Niektoré zdroje poukazujú na použitie čipsetu Snapdragon 680 pre model Redmi Note 11. Zatiaľ však nevieme, na čom budú postavené modely s prívlastkom Pro či Pro+. V každom prípade by sme však uvítali modely so Snapdragonom i keď výbava modelov by nám bola isto po chuti i s nejakým tým MediaTekom. Veríme, že sa ďalšie informácie ohľadom smartfónov dozvieme už čoskoro. Predsa len, ich príchod sa nezadržateľne blíži.

Plánujete si v blízkej dobe kupovať nový smartfón? A oslovil vás nejaký práve z lacnejších modelov z radu Redmi? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close