SpravodajstvoXiaomi

Redmi Note 8 a Note 8 Pro: Pozrite si veľký prehľad toho čo vieme o jedných z najočakávanejších telefónov týchto dní

Redmi Note 8 séria smartfónov bude predstavená už čoskoro. Pozrite si veľký prehľad toho čo zatiaľ o smartfónoch Note 8 a Note 8 Pro vieme.

Spoločnosť Xiaomi Redmi plánuje už v  najbližší štvrtok predstaviť novú produktovú radu smartfónov Remi Note 8. Nižšie sme si preto pre Vás pripravili chronologický prehľad informácií ohľadne zariadení Note 8 a Note 8 Pro, ktoré sa objavili v posledných dňoch.

Spoločnosť Xiaomi ohlásila, že predstaví produktovú radu Note 8

Spoločnosť Xiaomi krátko potom, ako ohlásila, že predstaví 29. augusta chytrú televíziu Redmi TV, verejne potvrdila informácie, že v rovnaký deň budú predstavené aj smartfóne Redmi Note 8 a  Note 8 Pro.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
redmi note 8 pro plagat_opt
Zdroj: Weibo

Spoločnosť Mediatek ohlasuje, že ich procesory nájdeme v  zariadeniach Note 8

Krátko po oficiálnom potvrdení predstavenia smartfónov verejnosť prekvapila spoločnosť Mediatek, ktorá verejne ohlásila, že smartfóny z  produktovej línie Redmi Note 8 budú poháňané ich procesorom Helio G90T.

Redmi Note 8 a Redmi Note 8 Pro budu vybavene procesormy Mediatek Helio G90T (1)
Zdroj: Mediatek (Weibo)

Prvá reálna fotografia zariadenia

Následne internet obehla prvá reálna fotografia zariadenia Redmi Note 8 Pro, ktorá síce z  pohľadu kvality nebola ideálnou, ale aspoň dala fanúšikom spoločnosti predstavu ohľadne reálneho vzhľadu smartfónu.

Redmi Note 8 Pro prva realna fotografia
Zdroj: Gizmochina.com

Xiaomi zdieľa informácie ohľadne zariadenia Redmi Note 8 Pro

Spoločnosť Xiaomi následne zdieľala informácie týkajúce sa zariadenia Redmi Note 8 Pro. Potvrdila, že smartfón bude vybavený procesorom Mediatek Helio G90T, ktorý sa radí medzi herné procesory. Zároveň zdieľala výsledky z AnTuTu, ktoré odhalili, že procesor bude výkonnejším ako Snapdragon 710, ale zároveň o niečo slabším, ako Kirin 810. Dalej spoločnosť informovala, že Pro verzia zariadenia bude vybavená systémom vodného chladenia, ktorý bude schopný ochladiť smartfón o 4 až 6 stupňov.

Xiaomi vyvracia informácie ohľadne procesora Mediatek v  smartfóne Note 8

Spoločnosť Xiaomi deň na to, ako uverejnila ďalšie informácie ohľadne Note 8 Pro zariadenia, uvádzala na pravú mieru informácie od spoločnosti Mediatek, a  to konkrétne, že oba smartfóny budú poháňané procesorom Helio G90T. Spoločnosť informovala verejnosť, že smartfón Note 8 bude poháňaný procesorom Qualcom Snapdragon 665.

Xiaomi Redmi Note 8 procesor Qualcomm Snapdragon 665
Zdroj: Xiaomi (Weibo)

Xiaomi prezrádza konfiguráciu kamier Redmi Note 8 zariadenia

Xiaomi v  rámci toho istého dňa informovala verejnosť, že zariadenia Redmi Note 8 bude vybavené štvoricou kamier. Konkrétne hlavným 48-megapixlovým snímačom v  kombinácií s ultra širokým snímačom, hĺbkovým senzorom a macro senzorom.

Xiaomi Redmi Note 8
Via Gizocmochina.com
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close