SpravodajstvoXiaomi

Redmi Note 11 Pro+ môže byť hitom Vianoc. Pozrite sa na dôvody, prečo tento telefón stojí za hriech!

Redmi Note 11 Pro+ je aktuálne jedným z najlepších smartfónov, ktoré môžeme nájsť na trhu. Aké prednosti tento model má?

Pri výbere nového smartfónu sa ohliadame hneď na niekoľko parametrov, ktoré ovplyvňujú naše rozhodnutie. Na trhu dnes však nájdeme množstvo rôznych zariadení a len ťažko sa medzi nimi vyznať. Ak sa vám teda nechce hľadať samému, sme tu pre vás my. Spoločne sa teraz pozrieme na nedávno predstavený model Redmi Note 11 Pro+, ktorý sa radí medzi špičku v svojej kategórii. Spadá do kategórie vyššej strednej triedy, no jeho výbava ju dávno presahuje a niektoré vlastnosti by sme pokojne mohli zaradiť i k vlajkám. A prečo by mal byť práve Redmi Note 11 Pro+ smartfónom pre vás? Portál Xiaomiadictos.com nám uvádza hneď niekoľko dôvodov, prečo by sme tento skvelý model nemali zavrhovať.

Atraktívna cena

Prvou obrovskou výhodou modelu Redmi Note 11 Pro+, ktorý zatiaľ ešte nezavítal na náš trh, je jeho cena. Tá radí model medzi najdostupnejšie smartfóny na trhu vôbec a aktuálne síce nepoznáme oficiálne globálne ceny, no príchod modelu sa blíži. Aktuálne bol certifikovaný i na globálnej pôde, a preto očakávame, že sa čoskoro objaví i u nás. A aké sú aktuálne čínske ceny v prepočte? Pozrite sa nižšie.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
  • 6 + 128GB : 268€
  • 8 + 128GB : 295€
  • 8 + 256GB : 320€

Ako sme však vyššie naznačili, tak ceny sú známe zatiaľ len pre čínsky trh a na globálnom možno očakávať príplatok niekde v rozpätí 10 až 20%. Stále však pôjde o cenovo atraktívny smartfón.

120W rýchlonabíjanie prvýkrát v sérii Redmi Note

Keď sa pozrieme na najväčšie prednosti modelu Redmi Note 11 Pro+, isto nám udrie do očí jeho 120W nabíjanie batérie s kapacitou 4500mAh. V skutočnosti sme zatiaľ 120W nabíjanie mohli vidieť len v troch modeloch a tento je tretím. Prvý model so 120W nabíjaním bol Mi 10 Ultra, ktorý sa však na globálnu pôdu nedostal. Druhým smartfónom bol Xiaomi MIX 4, ktorý sa zatiaľ tiež nenachádza na našom trhu. Ďalším modelom v poradí bol Xiaomi 11T Pro, ktorý je jeden z najdostupnejších smartfónov s čipsetom Snapdragon 888 na trhu.

Redmi Note 11 Pro
Zdroj: Redmi

Štvrtým modelom je však už nami spomínaný Redmi Note 11 Pro+, ktorý sa cenou výrazne odlišuje od vyššie spomínaných zariadení. A už práve preto by sme zvolili model od dcérskej spoločnosti Xiaomi, ktorý má rozhodne čo ponúknuť.

Dostatočný výkon pre akýkoľvek úkon

Procesory od spoločnosti MediaTek nie sú príliš populárne, no prinášajú so sebou i množstvo pozitívnych vlastností. Jednou z nich je napríklad nižšia cena, vďaka ktorej môže mať i Redmi Note 11 Pro+ takú nízku cenu. Smartfón v tomto prípade poháňa MediaTek Dimensity 920, ktorý je skvelou vstupnou bránou do vyššej strednej triedy, no nachádza sa už na hranici vlajkových Dimensity 1000 čipsetov. Tento procesor je vyrobený 6nm výrobným procesom a oproti svojmu predchodcovi má až o 9% vyšší výkon.

Redmi Note 11 Pro_plagat
Via xiaomiadictos.com

Najnovšie technológie pre Redmi

120Hz AMOLED displej, JBL technológia v duálnych reproduktoroch s podporou Dolby Atmos, 5G konektivita či WiFi 6. A to sa stále nerozprávame o kompletnej výbave modelu Redmi Note 11 Pro+. Za spomenutie stojí i 108mpx kamera či systém Android 11 s nadstavbou MIUI 12.5, ktorý je aktuálne najnovší pre väčšinu smartfónov od Xiaomi. Nezabudnime však ani na 16mpx selfie kameru, ktorú nájdeme i vo vlajkových smartfónoch spoločnosti.

Čo poviete na nový Redmi Note 11 Pro+? Pozdáva sa vám? Podeľte sa s nami v komentároch!

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close