TIP REDAKCIE | Teclast X89 Kindow, super tablet a zároveň aj e-Book čítačka s Windowsom

Teclast X89 Kindow je konkurentom známeho Kindle, akurát s tým rozdielom, že Kindle nemá šancu konkurovať takejto cene. Obchod Everbuying.net momentálne ponúka tento tablet s perfektným pomerom cena-výkon za 74.05 eur. Ide o obmedzenú akciu, preto ak momentálne zháňate výkonný tablet za nízku cenu, ktorý môže slúžiť aj ako elektronická čítačka kníh, tak neváhajte túto akciu na Teclast X89 Kindow využiť.

Teclast X89 Kindow poháňaný Windowsom a Androidom

teclast1

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Na Teclaste X89 Kindowe môžete rozbehať Windows ale aj Android v režíme dual OS. Ide o netypickú čítačku, ktorá nemá e-ink obrazovku, ale o to je lepšie, že môžete Teclast X89 Kindow využiť aj na inú prácu ako len na čítanie kníh. Ide naozaj o veľmi flexibilný produkt.

Teclast X89 Kindrow ma nezvyčajné rozlíšenie 1440 x 1080p s pomerom strán 4:3 na 7.5 IPS 240ppi displeji. Vo vnútri nájdete osadený 4-jadrový procesor Intel Atom BayTrail Z3735F, pri ktorom naozaj nebudete mať problémy s výkonom pri bežnej kancelárskej práci a čítaní kníh. Ak by ste dokonca mali Teclast X89 Kindow používať len ako e-čítačku, tak tento procesor nikdy nevyužijete. Ak sa ale aj rozhodnete hrať najnovšie mobilné hry, tak vám na to X89 Kindow naozaj bohate stačí.

Z pohľadu dizajnu ide naozaj o štýlový kúsok, ktorý je hrubý len 8.9mm a váži iba 318g.

teclast2

Ako už bolo naznačené, najzaujímavejšie je na Telcaste X89 Kindow cena, ktorá je na Everbuying.net len momentálne 74.05 eur. Ďalším veľkým lákadlom na Kindowe je jednoznačne pomer strán obrazovky 4:3, ktoré sú ako stvorené pre čítanie e-bookov (e-kníh).

Nižšie vám prinášame krátke zhrnutie špecifikácií tohto tabletu/e-čítačky.

Špecifikácie Teclastu X89 Kindow:

  • Marketed as an E-Book Reader
  • Powered by Intel Atom BayTrail Z3735F
  • 2 GB RAM and 32 GB eMMC Storage (Expandable)
  • Dual OS Tablet
  • 7.5 inch, IPS, 1440 x 1080 pixels
  • OTG Support
  • HDMI Port (1080p video output)
  • 3500mAh Battery

Ak zháňate nízkorozpočtový výkonný tablet, ktorý môžete používať aj pohodlne na čítanie kníh, tak neváhajte využiť akciovú ponuku na Everbuying.net, kde nájdete aj všetky podrobné špecifikácie Telcastu X89 Kindow.

Nám sa tablet veľmi páčil. Však komu by sa za takú cenu nepáčil 🙂

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre