SpravodajstvoTechnológie

Realme vábi na MWC 2022: Hovorí, že ukáže technológiu rýchleho nabíjania, akú sme ešte nevideli

Technológiu rýchleho nabíjania čaká revolúcia. Realme hovorí, že uvidíme niečo, čo sme ešte nevideli.

Technológia rýchleho nabíjania je v súčasnosti technológiou, ktorá je čoraz dostupnejšou. Vo veľkom tomu vďačíme spoločnostiam ako Xiaomi, Realme, ale aj Oppo. Ide o spoločnosti, ktoré tento segment trhu posúvajú dopredu a rovnako túto technológiu približujú bližšie k bežnému zákazníkovi.

Napríklad taký Redmi Note 10 Pro ponúka rýchle nabíjanie pri výkone 65W, za čo by sa nemusela hanbiť nejedná vlajková loď. Nehovor viac o zariadení Redmi Note 11 Pro+ s rýchlym nabíjaním pri výkone 120W.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Dlhodobo môžeme čítať správy o tom, že technologickí giganti sa snažia priniesť 150W nabíjanie. V niektorých prípadoch sa dokonca spomínal aj výkon 200W. Ešte v máji minulého roka sme mohli vidieť technológiu Hypercharge s výkonom 200W, avšak doposiaľ sa nedostala do žiadneho komerčne dostupného smartfónu. Prišiel čas na zmenu?

Realme predstaví rýchle nabíjanie s výkonom, aký sme ešte nevideli, hovorí spoločnosť

Najnovšie sa do pozornosti širokej verejnosti dostáva spoločnosť Realme. Dôvodom je status na sociálnej sieti Twitter, ktorý naznačuje, že uvidíme výkon, aký sme ešte nevideli. Ešte v prvej polovici februára, Francis Wong (šéf marketingu pre Európu a Indiu) zdieľal status, v ktorom naznačoval novú technológiu rýchleho nabíjania. V tom čase sa špekulovalo o výkone 150W.

Aktuálne sa Realme pýta, ako rýchle nabíjanie chceme? Spoločnosť rovnako odkazuje na MWC 2022, kde sa dozvieme ďalšie podrobnosti.

Aktuálne nevieme povedať, aký výkon rýchleho nabíjania Realme ukáže. Špekuluje sa však o výkone v rozpätí 150W až 200W. Treba však uviesť, že rovnako nevieme, či túto technológiu uvidíme aj v nejakom smartfóne. Stojí za spomenutie pripomenúť, že spoločnosť v minulosti ukázala technológiu UltraDart, ktorá ponúka výkon 125W, avšak doposiaľ sme žiaden smartfón s takýmto výkonom ešte nevideli.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close