SpravodajstvoXiaomi

Prvá vlna aktualizácií na MIUI 13 je takmer za nami: Tieto Xiaomi smartfóny budú teraz nasledovať, je tam aj ten váš?

Nadstavba MIUI 13 pomaly mieri i medzi modely z druhej vlny aktualizácií. Pozrite sa, či na zozname nájdete aj svoj model.

Nadstavba MIUI 13 pomaly mieri do čoraz viac zariadení, ktoré postupne získavajú nové funkcie i lepšiu optimalizáciu. Do väčšiny zariadení prichádza táto nadstavba i po boku Androidu 12, preto sa naozaj nečudujeme, že množstvo používateľov naozaj čaká na svoju aktualizáciu. Prvá vlna aktualizácií sa však má skončiť do konca marca a Xiaomi má tak na najnovšiu verziu systému aktualizovať množstvo novších zariadení. Už teraz sa však križuje prvá a druhá vlna aktualizácií, pričom svoju aktualizáciu mohli získať napríklad majitelia Mi 10 z druhej aktualizačnej vlny. Ktoré smartfóny sú teda teraz na rade a ktoré modely by mali byť čoskoro plne aktualizované? Kompletný zoznam nám prináša portál xiaomiadictos.com a my sa naň teraz pozrieme spoločne.

Prvá vlna aktualizácií pre MIUI 13 je takmer u konca

Ako by to bolo len včera čo nám Xiaomi predstavilo globálnu verziu nadstavby MIUI 13. Nová verzia systému sa však pomaly dostáva do množstva zariadení. Xiaomi s aktualizáciou svojich zariadení postupuje celkom slušne, pretože sa mu už takmer podarilo naplniť plán prvej vlny aktualizácie. Tá ako sme spomínali mala skončiť až koncom marca, no ako vidíme, spoločnosť to zvládne zrejme ešte skôr. Najnovšie sa na zoznam pridáva i populárny Mi 11 Lite 5G v EU verzii, pričom ide o jeden z posledných modelov na zozname. A ak si nespomínate, ako vyzerala prvá vlna aktualizácií, na nadstavbu MIUI 13, šlo o tieto modely.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
 • Mi 11, Mi 11 Ultra, Mi 11i, Mi 11X, Mi 11X Pro, Mi 11 Lite 5G, Mi 11 Lite 4G, Xiaomi 11 Lite 5G NE
 • Xiaomi 11T, Xiaomi 11T Pro
 • Redmi 10, Redmi 10 Prime, Redmi Note 10, Redmi Note 10 Pro, Redmi Note 10 Pro Max, Redmi Note 10 JE
 • Redmi Note 8 (2021)

Táto aktualizačná vlna však už čoskoro skončí. A ako sme už vyššie avizovali, na rad prichádza druhá aktualizačná vlna. Nadstavba MIUI 13 totiž mieri do ďalších zariadení, ktoré sa na tomto zozname nenachádzajú.

Pomaly prechádzame do druhej aktualizačnej vlny

Druhá vlna aktualizácií pomaly prichádza na scénu. Niektoré modely z tejto vlny už svoju aktualizáciu uvítali a ak aj nie, očakávať ju môžu v blízkej dobe. Čínsky gigant sa totiž s aktualizáciami rozbehol a očakávame, že táto vlna aktualizácií začne skôr, ako v apríli. Ak sa teda už neviete dočkať, kedy váš model aktualizáciu na MIUI 13 získa, možno vám pomôže tento zoznam. Ide totiž o modely, ktoré sa v tejto vlne nachádzajú.

 • Redmi K40 Pro, Redmi K40 (Poco F3 Pro)
 • Xiaomi MIX 4
 • Mi 10S
 • Redmi K40 Gaming Edition (Poco F3 GT)
 • Redmi K30S
 • Mi 10, Mi 10 Pro
 • Redmi K30 Pro (Poco F2 Pro)
 • Xiaomi CIVI

Na záver by sme radi dodali, že ide o čínsky zoznam smartfónov, ktoré aktualizáciu získajú v dohľadnej dobe. No môžeme očakávať, že i na našom trhu bude spoločnosť postupovať rovnakým spôsobom. Našli ste na zozname svoj model? Alebo budete musieť ešte čakať? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close