Predstavenie nových Xiaomi smartfónov prebehne už budúci týždeň: Takto budú vyzerať telefóny z radu Redmi K50!

Séria Redmi K50 zažije svoju premiéru už o týždeň. Štyri nové modely prídu s veľmi výkonnými procesormi a skvelou výbavou.

Xiaomi Redmi Logo
Zdroj: Vosveteit.sk

Novinky z portfólia Xiaomi sa na nás vynárajú z každého rohu a únikov o smartfónoch máme viac než dosť. O to viac si ceníme potvrdené informácie zo strany Xiaomi, ktorým sa budeme venovať i teraz. Čínska spoločnosť nám totiž oznámila, kedy predstaví svoje smartfóny z radu Redmi K50 a na čo sa môžeme tešiť. Predstavenie totiž prebehne už o pár dní a kompletné predstavenie hneď štyroch nových modelov je už za rohom. Kedy toto predstavenie prebehne a budeme ho môcť sledovať aj my? Odpovede na tieto otázky vám teraz prinášame vďaka portálu Xiaomiadictos.com, ktorý nás informoval o pripravovanom predstavení.

Predstavenie už o týždeň

Už dlhšie sa povráva, že predstavenie nových smartfónov z prémiovej triedy od Redmi prebehne v polovici februára. Zdá sa však, že tieto úvahy boli správne a nové smartfóny skutočne uvidíme už o pár dní. Významným dátumom má byť podľa posledných informácií 16. február, teda už budúcu stredu uvidíme nové modely z radu Redmi K50 vo svojej plnej kráse. Predstavenie nových zariadení prebehne o 19:00 čínskeho času, teda na priame poludnie nášho času.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Redmi K50 teaser
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Livestream z predstavovania budeme môcť sledovať pravdepodobne prostredníctvom čínskej sociálnej siete Weibo, prípadne prostredníctvom platformy YouTube. Nakoľko však ide o čínske predstavovanie modelov, neočakávame, že by predstavovanie prebehlo v angličtine. Celý prenos teda zrejme bude prebiehať v čínštine, no my vás budeme o nových smartfónoch určite informovať. A ktoré konkrétne modely nám Redmi počas tohto eventu predstaví? Bude ich viac než dosť.

Séria Redmi K50 bude poriadne rozsiahla

Základný model s vlajkovým procesorom, špičkové smartfóny s čipsetmi od MediaTeku či herný model s lákavou cenou. Presne takto by sa dali zhrnúť všetky smartfóny, ktoré očakávame v sérii Redmi K50. Všetci očakávame, že nám Xiaomi predstaví herný model so špičkovým Snapdragonom 8 Gen 1, ktorý bude vrcholom celej série. Očakávame, že aj tento model príde na náš trh pravdepodobe pod označením ako Poco F4 GT, dátum globálneho predstavenia zatiaľ nepoznáme.

Okrem herného smartfónu však očakávame i klasické predstavenie modelov z radu Redmi K50. Základný model Redmi K50 bude debutovať s čipsetom Snapdragon 870 a na náš trh sa dostane pod označením Poco F4. Ďalšie dva smartfóny získajú čipset o spoločnosti MediaTek. Redmi K50 Pro má získať čipset Dimensity 8000 a verzia Pro+ zasa Dimensity 9000. U všetkých modelov očakávame, že získajú 5000mAh batériu a AMOLED displej s vyššou obnovovacou frekvenciou. Unikla i očakávaná cena zariadení, ktorej sme sa už venovali v predchádzajúcom článku.

Čo poviete na modely z radu Redmi K50? Pozdáva sa vám takáto výbava alebo by ste čakali niečo viac? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre