APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Pozrite si týchto 7 Android aplikácií, na ktoré sme narazili v Google Play a zároveň stoja za vyskúšanie

Tieto aplikácie by ste nemali prehliadať

Aplikácie robia z našich smartfónov chytré zariadenia, pravdou však je, že mnohé z nich nestoja ani za vyskúšanie. A práve preto by sme Vám radi dali do pozornosti 7 aplikácií, na ktoré sme narazili v posledných týždňoch a stoja za to, aby ste im dali šancu.

Almighty Volume Keys

Prvou aplikáciu, ktorá dokáže rozšíriť funkcionality Vášho zariadenia je Almighty Volume Keys. Ide vskutku o veľmi jednoduchú aplikáciu, pomocou ktorej si môžete nastaviť skratky na hardwarové tlačidlá ovládania hlasitosti. Aby ste však mohli využívať aplikáciu plnohodnotne, tak Vám odporúčame stiahnuť si ešte The Sound Recorder. Následne budete môcť vytvoriť skratky napríklad na nahrávanie zvuku, zapnutie baterky, ovládanie multimediálnych súborov a podobne.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Almighty Volume Keys: Remapper
Almighty Volume Keys: Remapper
Developer: masel7569
Price: Free
Volume Key Sound Recorder
Volume Key Sound Recorder
Developer: masel7569
Price: Free

FilterBox

Ďalšia zaujímavá aplikácia, ktorá stojí za vyskúšanie je Filter Box. Vo svojej podstate ponúka prehľadné zobrazenie notifikácií, ktoré sú od seba farebne odlíšené, pričom každá aplikácia má vlastnú farbu. Okrem iného v sebe ukrýva analytický nástroj, ktorý Vám vie povedať, koľko notifikácií ste obdržali z jednotlivých aplikácií , napríklad za posledný deň.

FilterBox Notification Manager
FilterBox Notification Manager
Developer: Ruoxin He
Price: Free

True Amps

Ďalšia zaujímavá aplikácia je True Amps. Ak sa Vám niekedy páčila animácia nabíjania na uzamknutej obrazovke telefónov Xiaomi, tak potom by ste mali túto aplikáciu skúsiť. Aplikácia ponúka možnosť zapnutia animácie počas nabíjania smartfónu vrátane možnosti sledovania notifikácií a  ovládania hudby. Okrem iného prináša aj podporu prebudenia displeja prostredníctvom dvojitého poklepania po displeji.

True Amps: Battery Companion
True Amps: Battery Companion

Super Status Bar

Ďalšia zaujímavá aplikácia, ktorú sa oplatí vyskúšať, je Super Status Bar. Aplikácia umožňuje prispôsobiť si vzhľad  notifikačnej lišty. Napríklad, budete si môcť zmeniť indikátor batérie (na čiaru, ktorá sa Vám bude zobrazovať vo vrchnej časti displeja), zmeniť vzhľad notifikačnej lišty (je potrebné cez ADB túto funkciu odblokovať), alebo si budete môcť zapnúť nové dotykové gestá.

Super Status Bar - Customize
Super Status Bar - Customize
Developer: Tom Bayley
Price: Free

Spoty Tube

Ďalšia zaujímavá aplikácia, ktorú by Vám nemala chýbať v mobile, je Spoty Tube. Ide o aplikáciu, ktorá ponúka hudobný obsah a okrem iného sumarizuje TOP rebríčky hudobných aplikácií ako je napríklad Spotify či Youtube. Jednotlivé rebríčky si dokonca môžete pozerať aj podľa kategórií, podľa krajín a podobne. Mimochodom, aplikácií nechýba ani možnosť prehrávania hudby v režime Obraz-v-obraze, či objavovanie neznámych hudobných playlistov.

Virale Musik im Überblick
Virale Musik im Überblick

PicShot Photo Editor

PicShot Photo Editor je aplikácia, prostredníctvom ktorej môžete upravovať fotografie, ale inak, ako ste na to zvyknutý. Pomocou inteligentného algoritmu môžete pridávať do fotografií napríklad rôzne špirály, ktoré obkolesujú človeka, vkladať krídla a ďalšie predmety. Druhým dychom však treba dodať, že v bezplatnom režime Vás bude otravovať reklama. V každom prípade ide však o zaujímavý spôsob, ako môžete okoreniť Vaše fotografie.

PicShot: Photo Editor App
PicShot: Photo Editor App

Skit

Posledná aplikácia, ktorá nám padla do oka je Skit. V podstate ide o pokročilého správcu aplikácií, pomocou ktorého môžete napríklad zistiť, ku akým častiam Vášho smartfónu pristupujú jednotlivé aplikácie vrátane toho, aké aktivity vykonali.

Skit - apps manager
Skit - apps manager
Developer: Pavel Rekun
Price: Free

Narazili ste aj Vy na nejakú užitočnú aplikáciu v posledných týždňoch? Dajte nám ju vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Zobraziť komentáre
Close
Close