ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Pozrite si týchto 5 užitočných Android aplikácií, ktoré nám padli svojimi funkciami do oka

Prelúskali sme za vás obchod Google Play, z ktorého sme vybrali 5 aplikácií, ktoré vyčnievajú nad ostatnými

Aplikácie sú to, čo robí z našich smartfónov chytré zariadenia. V Google Play v súčasnosti nájdeme tisíce aplikácií, ale nie všetky stoja za vyskúšanie. A práve preto vám prinášame výber 5 aplikácií, ktoré vyčnievajú nad ostatnými a stoja za vyskúšanie.

Wide Launcher

Prvou aplikáciou je Wide Launcher. Ide o aplikáciu, prostredníctvom ktorej môžete prekopať rozhranie vášho Android zariadenia na nepoznanie. Aplikácia ponúka okrem skvelého dizajnu aj niekoľko ďalších zaujímavých funkcionalít, ktoré nie sú vstavanými v mnohých zariadeniach. Napríklad pomocou nastavení aplikácie si môžete zapnúť viacero dotykových gest. Jedným z nich je napríklad aj dvojité poklepanie po obrazovke, ktoré uzamkne smartfón. Zároveň na úvodnej obrazovke nájdete zoznam aplikácií vytvorený na základe histórie používania zariadenia, ktorý predikuje, ktoré aplikácia budete chcieť pravdepodobne použiť. Okrem iného Wide Launcher prekope aj vzhľad ponuky s aplikáciami, kde máte na výber niekoľko rôznych UI. Dostupné sú zároveň aj desiatky rôznych tém.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Wide Launcher
Wide Launcher
Developer: Shouter Inc.
Price: Free

Jeden z najprehliadanejších správcov aplikácií

Ďalšia aplikácia, ktorá vyčnieva nad ostatnými, je Skit. Ide o veľmi jednoduchého a intuitívneho správcu aplikácií, prostredníctvom ktorého sa môžete dopátrať napríklad k informáciám, ake oprávnenia majú udelené jednotlivé aplikácie.  Okrem iného si môžete pozrieť aj vaše špecifikácie zariadenia.

Skit - App Manager
Skit - App Manager
Developer: Pavel Rekun
Price: Free

Hudobný prehrávač Nyx Music Player

Nyx Music Player je ďalšou aplikáciou z kategórie „treba vyskúšať“. Ide o podarený hudobný prehrávač, ktorý okrem skvelého dizajnu, ponúka aj niekoľko dodatočných funkcionalít. Odhliadnuc napríklad od štýlových animácií počas prehrávania hudby, aplikácia ponúka aj dodatočné nastavenia. Napríklad zrýchlenie prehrávania zvuku, zapnutie priestorového zvuku, časovač kedy sa vám má aplikácia vypnúť a podobne. Aplikácia určite stojí za vyskúšanie.

Nyx Music Player- Offline MP3
Nyx Music Player- Offline MP3

All tools – desiatky nástrojov vo vrecku

All tools je aplikáciou z kategórie užitočných. Ako už z názvu plynie, tak aplikácia ponúka nástroje, a to viac ako 60. Od klasických pravítok, vodováhy, cez možnosti prenosu dát z jedného zariadenia do druhého, zdieľanie zvuku do viacerých zariadení, možnosť nahradenia ovládača od televízora, až po skener QR kódov.

All tools
All tools
Developer: ATEU Softwares ®
Price: Free

Access Dots – zistite, kedy aplikácie pristupujú ku kamere, či mikrofónu

To najlepšie sme si nechali na záver – Access Dots. Ide o aplikáciu, ktorá monitoruje v reálnom čase prístup aplikácií ku kamere zariadenia a mikrofónu. Po udelení oprávnení aplikácií, keď inou aplikáciou budete pristupovať napríklad ku kamere, tak vo vrchnej časti obrazovky sa vám zobrazí farebný indikátor. Rovnako to platí aj pri pristupovaní ku mikrofónu zariadenia. Zároveň v rámci aplikácie Access Dots si môžete pozrieť históriu aplikácií, ktoré pristupovali k vyššie spomínaným súčastiam smartfónu.

Access Dots - Android 12/iOS 1
Access Dots - Android 12/iOS 1
Developer: IJP
Price: Free

Našli ste si medzi aplikáciami vyššie svojho favorita, prípadne vám chýba nejaký typ aplikácie, ktorý by ste ocenili? Dajte nám nižšie v komentároch vedieť.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close