SpravodajstvoXiaomi

Pozrite si prvé reálne fotografie zariadenia Xiaomi Mi 10. Vzhľad je „mixom“ doteraz zverejnených správ

Na internete sa objavila prvá reálna fotografia zariadenia Xiaomi Mi 10, ktorá odhaľuje kompletný vzhľad zariadenia.

V posledných dňoch sa roztrhlo vrece s informáciami o zariadení Xiaomi Mi 10. Okrem viacerých vizualizácií zariadenia sme sa mohli dozvedieť aj jeho cenu, ktorá by mala začínať približne na úrovni okolo ~450€. Mimochodom, informácie o cene zdieľal produktový manažér spoločnosti. Okrem toho známy dizajnér krátko na to zdieľal vizualizáciu smartfónu, ktorá vychádzala z vtedy známych informácií. Ako mal smartfón podľa dizajnéra vyzerať si môžete pozrieť nižšie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ben Geskin v čase zdieľania vizualizácie rozvíril  debatu o vzhľade zariadenia. Dôvodom je, že pár dní pred jej zverejnením  internet obehla produktová fotografia smartfónu, ktorá mala umiestnenú selfie kameru na opačnej strane a zároveň nemala dve šošovky, ale len jednu. Displej zariadenia taktiež nebol po strane zaoblený. Produktovú fotografiu, ktorá sa dostala do obehu pred zverejnením vizualizácie od Geskina si môžete pozrieť nižšie.

Xiaomi Mi 10 dizajn
Zdroj: Gizmochina.com

Najnovšie zahraničný portál gsmarena.com publikoval reálnu fotografiu zariadenia, ktorá odhaľuje kompletný vzhľad smartfónu. Ten ako môžete vidieť nižšie, vyvracia správy o vzhľade zariadenia, ktoré boli doteraz publikované. Zatiaľ čo dizajner Ben Geskin sa trafil v prípade zaoblenia displeja, tak v prípade umiestnenia prednej selfie kamery sa „trafila“ produktová fotografia.

Xiaomi Mi 10 realne fotografie
Zdroj: via gsmarena.com

Ako sa Vám páči vzhľad smartfónu Xiaomi Mi 10? My sa priznáme, že nám sa páči. Mimochodom, smartfón by mal byť oficiálne predstavený v  priebehu budúceho mesiaca.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close