SpravodajstvoZariadenia

Pozrite si na fotografiách jeden z najočakávanejších smartfónov tejto jesene – Google Pixel 3XL. Ako sa vám pozdáva?

Pomaly, ale isto sa blíži predstavenie jedného z najočakávanejších smartfónov tejto jesene – Google Pixel 3/XL

Najnovšie na sociálnej sieti Twitter jeden z používateľov nahral sériu fotografií, ktoré zachytávajú smartfón v plnej kráse. Fotografie potvrdzujú viacero doteraz známych informácií. Napríklad, že zariadenie príde na zadnej strane „len“ s jedným fotoaparátom, pod ktorým nájdeme čítačku prstov. Tak isto z obrázkov možno vyčítať, že zariadenie ponúkne v spodnej časti zariadenia USB Type – C konektor a slot pre SIM kartu. Bohužiaľ však smartfón príde bez jacku pre slúchadlá. Používatelia tak budú musieť použiť redukciu alebo Bluetooth slúchadla. Zároveň sa potvrdzuje aj výrez v hornej časti displeja, ktorý by mal byť veľký 6,7“ a mal by disponovať rozlíšením 2960 x 1440 bodov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Smartfón by mal byť oficiálne predstavený niekedy v októbri. Čo sa týka cenovky hovorí sa, že by samala pohybovať okolo 1000 $.

Google Pixel 3XL
Zdroj: rozetked.me

Otázne však bude či presvedčí samotných kupujúcich. Totiž podľa nedávneho úniku informácií ponúkne „len“ 4GB RAM a procesor Qualcomm Snapdragon 845. V každom prípade sa nejedná ešte o oficiálne potvrdené informácie, a preto je tu aj možnosť, že nás spoločnosť Google prekvapí buď z hľadiska parametrov alebo z hľadiska cenu.

Zdroj: MSPower.com, vlastnýrozetked.me

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close