Pozrite si fotografie zariadenia Xiaomi Mi CC9, ktoré na oficiálne predstavenie ešte čaká. Vyzerá neskutočne dobre

Pozrite si prvé fotografie zariadenia Xiaomi Mi CC9, ktoré sa dostali na internet ešte pred oficiálnym predstavením smartfónu

Xiaomi Mi 9CC_fotografia
Zdroj: Gizmochina.com

V priebehu posledných dní sme sa mohli o zariadení Xiaomi Mi 9CC dozvedieť toho viac. Napríklad, samotná spoločnosť zdieľala vybrané špecifikácie prednej a zadnej kamery. Pre rekapituláciu, predná kamera ponúkne 32MP rozlíšenie. V prípade hlavnej zadnej kamery sa môžeme tešiť na snímač s rozlíšením 48MP.

Najnovšie, portál  Gizmochina.com poukazuje na únik informácií, ktorý sa týka vzhľadu zariadenia. Podľa fotografií, ktoré sa dostali na povrch môžeme konštatovať, že dizajn vyzerá bezpochyby lepšie ako doteraz publikované rendery. Veď posúďte sami nižšie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi Mi 9CC_fotografia
Zdroj: Gizmochina.com

Smartfón Xiaomi Mi 9CC by mal byť oficiálne predstavený už o pár dní, konkrétne 2. júla. Spoločnosť zariadenie zatiaľ komunikuje ako „Chic & Cool“. Pod týmto pojmom si môžete predstaviť zariadenia určené pre generáciu ľudí narodených v 90-rokoch, teda dnešných dvadsiatnikov až tridsiatníkov. Zariadenie by podľa aktuálne známych informácií malo ponúknuť AMOLED displej so vstavaným skenerom odtlačkov prstov, procesor Qualcomm Snapdragon 730 v kombinácii so 6GB RAM a 64GB/128GB úložný priestorom, a veľkú 4,000mAh batériu.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre