HuaweiSpravodajstvo

Pozrite si čerstvé fotografie zariadenia Huawei Mate 30 Pro, ktoré odhaľujú zadnú kameru a dizajn displeja

Očakáva sa, že v októbri Huawei uvedie na trh novú vlajkovú loď Mate 30, resp. Mate 30 Pro. V dávnejšie správy tvrdili, že Mate 30 Pro bude vybavený zadným štvorcovým fotoaparátom. Dnes sa však objavila fotografia, na ktorej je zadná strana vyrobená zo skla s kruhovým fotoaparátom so štyrmi objektívmi. Farba zariadenia je podobná edícii Emerald Green (Smaragdovo zelená) série Huawei Mate 20. Štyri objektívy fotoaparátu a LED dióda sú umiestnené v tvare „X“. Obrázok ukazuje, že telefón bude vybavený fotoaparátom SUMMILUX-H od spoločnosti Leica a ponúkne 5-násobný optický zoom. Na tému upozorňuje portál Gizmochina.com.

Huawei Mate 30 Pro
Via Gizmochina.com

Ďalšie obrázky ukazujú dizajn displeja. Ich horná časť  je  však bohužiaľ cenzurovaná, preto je ťažké určiť, či má výrez  alebo nie. Boky displeja sú zahnuté, spodný rám telefónu sa zdá byť v porovnaní s predchádzajúcim modelom tenší. To naznačuje, že Huawei Mate 30 Pro ponúkne vyšší displej.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Huawei Mate 30 Pro predna stena
Via Gizmochina.com

Huawei Mate 20 má na displeji výrez v tvare waterdrop (kvapka). Huawei mate 20 Pro ma širší výrez a  má zabudovaný senzor pre 3D rozpoznávanie tvárí. Podľa posledných správ však túto funkciu neuvidíme pri Mate 30 Pro smartfóne.

Autorom článku je  Imro  Dzvonar

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close