ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Pozrite si aktuálne 8 najdrahších aplikácií v obchode Google Play, za ktoré si pýtajú vývojári naozaj nehorázne peniaze

Niektoré aplikácie môžme zaradiť medzi užitočné, tie najdrahšie sú však iba výstrelkom samotných vývojárov

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, koľko stojí najdrahšia aplikácia v obchode Google Play? Aplikácií pre operačný systém Android nájdete v obchode Play naozaj mnoho, pričom väčšina z nich je dostupná bezplatne, poprípade za minimálny poplatok. Na druhej strane, na kompletnom zozname sa nachádza aj veľké množstvo aplikácií, za ktoré si samotní vývojári pýtajú nehorázne sumy. O aké aplikácie ale ide? Nižšie nájdete zoznam 8 najdrahších aplikácií, ktoré v obchode Google Play nájdete. Pozn. redakcie, aplikácie identického typu sme zaradili do jednej kategórie, pričom na zozname figuruje práve najdrahšia aplikácia.

8. Weather – Routing – Navigation

najdrahsie android aplikacie 8
Zdroj: Google Play

Prvou aplikáciou na našom zozname je aplikácia s názvom Weather – Routing – Navigation, ktorá sa s cenou 69,99 eur zaradila na chvost rebríčka. Ako uvádza v popise samotný vývojár aplikácie, určená je pre navigáciu na mori, pričom zahŕňa komplexné navigačné možnosti, ako aj prehľad aktuálne počasia a omnoho viac. Keďže ide o naozaj komplexnú aplikáciu, jej cenu môžme označiť za adekvátnu a medzi kapitánmi si určite našla svojich priaznivcov. Už vopred vás ale upozorňujeme, že naozaj použiteľných aplikácií na našom zozname príliš veľa nenájdete.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Wetterrouting | SailGrib WR
Wetterrouting | SailGrib WR
Developer: SailGrib
Price: 99,99 €

7. NavTruck

najdrahsie android aplikacie 7
Zdroj: Google Play

Ďalšou aplikáciou je navigácia určená pre kamionistov, za ktorou stojí priamo spoločnosť Renault Trucks. Aplikácia však príliš úspechu zrejme nezožala, keďže sa pýši iba údajom 500+ stiahnutí, čo bude spôsobené zrejme nie len cenou, ktorá je na úrovni až 99,99 eur, ale zrejme aj pomerne zlou podporou samotného vývojára, ktorý aplikáciu dostatočne neaktualizuje.

NavTruck
NavTruck
Developer: Renault Trucks SAS
Price: 99,99 €+

6. Atlas of Minimally Invasive Surgical Operations

najdrahsie android aplikacie 6
Zdroj: Google Play

Pomaly ale isto sa dostávame do úplne inej cenovej kategórie, ktorá sa už dostáva do naozaj astronomických výšin. V tomto prípade však môžme stále hovoriť o „adekvátnej“ cene, ktorá je v tomto prípade na úrovni 249,99 eur. Medicínske atlasy sú náramne drahé a niet sa čomu čudovať, že je drahá aj digitálna verzia tohto atlasu. Bohužiaľ pre vývojára, aplikáciu si momentálne stiahlo iba pár používateľov, takže o trhák zrejme nepôjde.

Atlas of Minimally Invasive Su
Atlas of Minimally Invasive Su
Developer: Usatine Media
Price: 234,99 €

5. Najdrahšia loptová hra – 2019

najdrahsie android aplikacie 5
Zdroj: Google Play

Piatu priečku v našom rebríčku obdržala Najdrahšia loptová hra – 2019, ktorá je naozajstným bizárom v obchode Play. Ako už samotný názov napovedá, hra sa pýši titulom najdrahšia (329,99 eur), čo na ďalších priečkach nebude ojedinelý prívlastok. Pochopiteľne, hra sa nijako neodlišuje od bežných hier, ktoré sú vo väčšine prípadov úplne bezplatné. Paradoxne, aplikácia už má v obchode viac ako 5000+ stiahnutí.

Das teuerste Ballspiel - 2019✔️👑
Das teuerste Ballspiel - 2019✔️👑

4. Most Expensive Car Game

najdrahsie android aplikacie 4
Zdroj: Google Play

Na ďalšej priečke figuruje opäť „najdrahšia“ hra, tentokrát však autového typu. Hra s možnosťou výberu niekoľkých vozidiel graficky pripomína hry zo začiatkov Androidu, no v tomto prípade si za ňu vývojár pýta neuveriteľných 349,99 eur. Oproti predošlej loptovej hre sa však táto hra nepýši stiahnutiami, čo je len a len dobrá informácia.

Most Expensive Car Game
Most Expensive Car Game
Developer: WV Gaming
Price: 349,99 €

3. I am Just RICH

Bronz v rebríčku najdrahších aplikácií si odnáša aplikácia s názvom I am Just RICH (Most expensive app). Cena za aplikáciu je už identická ako v predošlom prípade a to 349,99 eur. Na vrchol rebríčka ju však zaraďujeme práve vďaka jej bizarnosti, keďže ide o aplikáciu bez akýchkoľvek funkcií.

Ich bin nur Reich (teuerste App)
Ich bin nur Reich (teuerste App)
Developer: Endro Development
Price: 349,99 €

2. Gold Bars

najdrahsie android aplikacie 2
Zdroj: Google Play

Striebornú medailu si odnáša aplikácia Gold Bars, ktorá sa radí opäť medzi úplne nezmyselné aplikácie. Aplikácia opäť s cenou 349,99 eur neponúka nič iné, ako obrázky zlatých tehličiek, ktoré našiel vývojár na internete.

Gold Bars | Most expensive app
Gold Bars | Most expensive app
Developer: MOL Apps
Price: 349,99 €

1. Expensive Calculator..!

najdrahsie android aplikacie 1
Zdroj: Google Play

Absolútnym víťazom nášho rebríčku je najdrahšia kalkulačka v obchode Play, ktorá sa pýši cenou až 349,99 eur. Ako prezrádza samotný vývojár aplikácie v jej popise, jedná sa o najdrahšiu aplikáciu kalkulačka na svete, ktorá nerobí nič špeciálne, odhliadnúc od klasických matematických výpočtov.

Expensive Calculator..!
Expensive Calculator..!
Developer: I stark
Price: 0,69 €
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close