HuaweiSpravodajstvo

Pozrite sa reálne fotografie zariadenia Honor V30, ktoré by malo byť už zajtra predstavené!

Na internete sa objavili reálne fotografie zariadenia Honor V30, ktoré plánuje v priebehu zajtrajšieho dňa spoločnosť Honor predstaviť.

Huawei sa pripravuje na zajtrajšie odhalenie svojho najnovšieho smartfónu Honor V30 v  Číne. Len deň od plánovaného predstavenia unikli na internet fotografie, ktoré model predstavujú v celej svojej kráse.

Honor V30
Zdroj: gizchina.com

Obrázky sa objavili na stránke Weibo. Potvrdzuje sa na nich oválna priehlbina v  displeji, v ktorej sa nachádza duálna predná kamera. Rám sa zdá byť pomerne úzky a  vzadu môžeme vidieť tri objektívy uložené pod sebou. Ovládanie hlasitosti sa nachádza na pravom kraji zariadenia. Ako posledný možno vidieť skener odtlačkov prstov, ktorý je hneď pod tlačidlami na ovládanie hlasitosti.

Špecifikácie modelu V30

Podľa dostupných informácií sa model V30 5G objaví s procesorom Kirin 990 5G SoC. FullHD+ IPS LCD displej bude mať 6.57 palcov. Pamäť RAM príde v dvoch verziách, a  to v  6GB a 8GB. Úložisko bude mať veľkosť 128GB. Smartfón  bude poháňať  4.200mAh batéria  s podporou 40W rýchleho nabíjania. Operačný systém je založený na Android 10 verzií v kombinácii s MagicUI.

Detaily o predných kamerách zatiaľ ostávajú záhadou. Tie zadné však môžu prísť  so 40 megapixelovým objektívom Sony IMX686, 8 megapixelovým telephoto a 8 megapixelovým širokouhlým modulom OIS. Všetky informácie o Honor V30 5G a V30 Pro 5G budú dostupné zajtra.

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close