SpravodajstvoXiaomi

Pozrite sa, ako môžete v Xiaomi a Redmi smartfónoch počúvať YouTube na pozadí

Vstavaná aplikácia Hudba od spoločnosti Xiaomi ponúka unikátnu funkciu

V minulosti sme Vám ukázali ako je pomocou rôznych aplikácií možné sťahovať zo serverov YouTube videá do svojho zariadenia, prípadne ako je možné prehrávať videá na pozadí. Nevýhodu tohto riešenia bolo, že bolo potrebné nainštalovať do smartfónu aplikáciu tretej strany, ktorá nebola dostupnou v obchode Google Play, prípadne nebola predinštalovanou.

Dnes by sme Vám chceli ukázať ďalší tip, ako je možné prehrávať videá na pozadí smartfónu a to aj v prípade, kedy máte zablokovanú obrazovku telefónu. Je to jednoduchšie, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Návod nižšie funguje na smartfónoch spoločnosti Xiaomi, resp. Redmi a Poco.

Prehrávajte na Xiaomi telefónoch YouTube na pozadí

Ako prvé je potrebné otvoriť si aplikáciu Hudba, avšak nie tú od Google.

Prehravanie YouTube na pozadi_MIUI nadstavba_2
Zdroj: Vosveteit.sk

Následne v spodnej časti obrazovky je potrebné prekliknúť sa na sekciu „Pozrieť“. V prípade, ak nie ste prostredníctvom prehliadača prihlásený k Vášmu Gmail účtu, tak budete na tento krok vyzvaný (pozn. redakcie: následne sa môže odhlásiť. Funkcia funguje aj po odhlásení).

Po tom si stačí vyhľadať videoklip, ktorý by ste chceli prehrať. Po jeho spustení sa môžete vrátiť na domovskú obrazovku, kde Vám vznikne mala ikona s ovládaním hudby. Ide o plávajúcu ikonu, ktorá Vám bude plávať aj nad ostatnými aplikáciami.

Prehravanie YouTube na pozadi_MIUI nadstavba_5
Zdroj: Vosveteit.sk

Zároveň prehrávania hudby funguje aj v prípade, ak zablokujete Váš smartfón.

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close