Poznáme predbežný dátum predstavenia modelu Xiaomi 13 Ultra: Novinka môže prísť už o pár týždňov!

Xiaomi 13 Ultra by sa mohol ukázať na verejnosti už o pár týždňov. Najnovší únik poukazuje na skoré predstavenie smartfónu.

Xiaomi 12S Ultra 1
Zdroj: Xiaomi

Čínska spoločnosť Xiaomi nám v poslednej dobe neustále prináša nové a nové smartfóny. Ako už býva zvykom, jar je typickým obdobím pre predstavenie nových modelov, čo sa odráža aj na rozširujúcom sa portfóliu spoločnosti. Po predstavení vlajkových lodí nás teraz čakali aj lacnejšie smartfóny zo série Redmi Note 12, no stále čakáme na najlepší model spoločnosti. Ten príde aj na globálny trh, pričom získa označenie Xiaomi 13 Ultra. Teraz nám však komunita Xiaomiui prináša prvý odhad oficiálneho odhalenia tohto modelu, pričom pôjde o udalosť určenú len pre Čínu. Kedy by tak táto udalosť mohla prebehnúť? Na bližšie informácie sa pozrite spolu s nami!

Xiaomi 13 Ultra by mohol prísť už o pár týždňov

Na predstavenie nového prémiového smartfónu spoločnosti čaká množstvo fanúšikov. Odkedy CEO spoločnosti v priebehu minulého roka oznámil, že smartfón s prívlastkom Ultra príde aj do Európy, tak sa naň tešíme ešte o niečo viac. A po predstavení vlajkových lodí už len čakáme, kedy ju doplní najlepšie vybavený smartfón série. Xiaomi 13 Ultra má totiž priniesť tú najlepšiu výbavu, akú nájdeme v celom portfóliu spoločnosti. Čo všetko však ponúkne ešte zatiaľ nevieme určiť.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi 13 Ultra plagát únik
Zdroj: Xiaomiui

Uniknutý plagát určený k čínskemu predstavovaniu nám naznačuje, že by nový Xiaomi 13 Ultra mohol prísť už v dohľadnej dobe. Konkrétne poukazuje na dátum 17.4.2023 o 19:00 čínskeho času. Novinka by sa teda mohla najskôr predstaviť pre čínsky trh a do Európy by prišla pravdepodobne až v máji. Nejde však o oficiálny plagát, ktorý by uverejnilo priamo Xiaomi. Skôr ide o únik plagátu, ktorý by mohol byť oficiálnym, no aktuálne by sa ešte nemal pohybovať na internete z oficiálnych zdrojov.

Môžeme tento plagát považovať za dôveryhodný?

Rôznych únikov ohľadom predstavovania smartfónov od Xiaomi sme mohli vidieť mnoho. Nie vždy sa však tieto úniky trafia do dátumu a niekedy sa dokonca aj tieto plagáty len tvária, že odhaľujú skutočné informácie. V prípade tohto plagátu však odhadujeme, že informácie, ktoré prináša, by mohli byť pravdivé. Dôvodom sú najmä úniky a certifikácie odhaľujúce pokročilé práce na smartfóne, ktorý sa na trhu objaví pod označením Xiaomi 13 Ultra. Spoločnosť na ňom svedomito pracuje už dlhšiu dobu a predstavenie by už nemusela odkladať.

Xiaomi 13
Zdroj: Xiaomi

Novinka by podľa certifikácií mohla ponúknuť 90W nabíjanie pre zatiaľ neznámu kapacitu batérie. Očakávame aj prítomnosť čipsetu Snapdragon 8 Gen 2 a Xiaomi 13 Ultra by vo svojej výbave mohlo zahrnúť aj fotoaparát v spolupráci so spoločnosťou Leica. Práve táto spolupráca by mohla prilákať viacerých fanúšikov, ktorí vsádzajú na kvalitnejšie fotografie zo smartfónu.

Čakáte aj vy na predstavenie modelu s označením Xiaomi 13 Ultra? Alebo vás zaujal nejaký iný model z portfólia tejto spoločnosti? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre