SpravodajstvoXiaomi

Poznáme ďalšie kľúčové vlastnosti zariadenia Redmi K30, ktoré má byť predstavené už o pár dní

Poznáme ďalšie špecifikácie zariadenia Redmi K30, ktoré má byť oficiálne predstavené už 10. decembra. Tešiť sa môžeme až na 4 verzie.

Xiaomi sa chystá na budúci mesiac odhaliť svoj najnovší smartfón Redmi K30. Podľa úniku informácií nebudeme vidieť dve varianty zariadenia, ako to bolo v  prípade predchodcu Redmi K20/Mi 9T a Redmi K20 Pro/Mi 9T Pro, ale hneď štyri. Spoločnosť vydá štandardnú verziu K30, vylepšenú verziu K30 Pro a dve varianty s  podporou  5G sietí.

V  stredu 27. novembra sa na internet dostali  fotografie  tohto smartfónu, spolu s  jeho špecifikáciami pre variantu 4G. Potvrdila sa 27W rýchlonabíjačka a 120Hz obrazovka. Vyskakovaciu prednú kameru, typickú pre sériu K20 vystriedala kamera umiestnená v priehlbine v pravom rohu displeja.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Redmi K30
Zdroj: gizchina.com

Čo sa týka displeja, tak ten by mal byť 6,6 palcový LCD,   s pomerom strán 20:9.  Čo sa týka selfie kamery, tak používatelia sa môžu tešiť na 20 megapixelová prednú kameru v kombinácii s 2 megapixelový snímačom hĺbky. Ak sú tieto informácie potvrdia, tak uvidíme prvý smartfón s  LCD displejom, ktorý bude podporovať skener odtlačkov prstov, umiestnený priamo pod obrazovkou.

Redmi K30
Zdroj: gizchina.com

Nadšecov fotografií iste potešia štyri objektívy na zadnej strane telefónu. Tie budú mať rozlíšenie 64 megapixleov, 8 megapixlov (telefoto kamera), 13 megapixlov  (širokouhlý objektív) a 2 megapixele (hĺbkový senzor). Smartfón bude poháňať  procesor Snapdragon 730G a  6GB RAM. Úložisko bude mať veľkosť 64 GB. Toto sú špecifikácie základnej verzie, ktorá sa podľa aktuálne dostupných informácií bude predávať za 284 dolárov (258 euro).

Čerpať energiu bude smartfón zo 4,500 mAh batérie. Operačný systém, ktorý príde spolu zo zariadením je MIUI 11, v kombinácii s  Androidom 10. Oficiálne predstavenie smartfónu je naplánované na 10. decembra.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close