SpravodajstvoXiaomi

Pozeráme sa práve na Mi 12? Pozrite sa na prvé rendery vlajkovej lode od Xiaomi!

Mi 12 bude vlajkovou loďou spoločnosti Xiaomi pre rok 2022. Pozrite sa na prvé rendery pripravovaného smartfónu, ktorý zatieni všetky ostatné.

Od prvého predstavenia vlajkovej lode Mi 11 v Číne ubohlo už pol roka. Xiaomi od tej doby ubehlo obrovský kus cesty a vlajkový smartfón s číslovkou jedenásť stihli zatieniť modely ako Mi 11 Ultra či Mi MIX Fold. Druhý kvartál tohto roku sa blíži ku koncu a pomaly sa začínajú vynárať informácie už i pripravovanom vrcholnom smartfóne spoločnosti Xiaomi pre budúci rok. Portál Xiaomiadictos.com zverejnil snímky, ktoré majú byť rendermi pre práve tento model s označením Mi 12. Pozeráme sa práve na dizajn budúcej vlajkovej lode? Pozrite sa sami.

Mi 12 v prvých renderoch

Keď sa pozrieme na avizovaný dizajn smartfónu, musíme uznať, že nám je povedomý. Keď sa pozrieme na kamery, pripomínajú nám výrazný kamerový modul z vrcholného Mi 11 Ultra, len s menšou úpravou. Smartfón na renderoch nedisponuje zadným displejom.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Všimnime si však detail na displeji smartfónu. Ten nedisponuje žiadnym priestrelom ani notchom pre selfie kameru a to môže znamenať len dve riešenia. Buď Xiaomi u modelu Mi 12 siahne po skrytej selfie kamere vo vysúvacom mechanizme, alebo sa konečne dočkáme selfie kamery pod displejom.

Mi 12 render
Zdroj. Xiaomiadictos.com

Čo vieme o pripravovanom smartfóne?

Vlajková loď pre rok 2022 by mala byť niečím výnimočným. Xiaomi každým rokom posúva svoje vlastné hranice a prináša novinky, ktoré majú prekonať všetky ostatné modely. Samozrejmosťou u pripravovaného smartfónu Mi 12 je vlajkový čipset od spoločnosti Qualcomm. Povráva sa, že ním má byť Snapdragon 888+, my však veríme, že Qualcomm predstaví niečo ešte lepšie a Xiaomi siahne len po tom najlepšom.

Ďalšou vlastnosťou smartfónu by mal byť LTPO displej s možnosťou zníženia obnovovacej frekvencie až na 1Hz. Toto by bolo výhodou pre funkciu Always on. Čo sme si však na renderi modelu Mi 12 určite všimli, je žiarivá oranžová farba. Xiaomi rado experimentuje s dizajnom a sme zvedaví, či sa naozaj ukotví pri takýchto farbách.

Každopádne ide len o neoficiálne rendery, ktoré nemusia byť vôbec pravdivé. Stále je tu však otázka, páčil by sa vám takýto dizajn? Alebo je pre vás súčasná Mi 11 atraktívnejšia? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close