Filmy a seriálySpravodajstvo

Posledná séria Better Call Saul už čoskoro odštartuje: Kedy ju uvidíme na Netflixe?

Anglický Netflix potvrdil dátum premiéry prvého dielu.

Na Netflix už čoskoro dorazí niečo, čo poteší hlavne fanúšikov seriálu Breaking Bad. Šiesta séria Better Call Saul by mala byť poslednou v seriáli a na obrazovky sa dostane už tento rok. Kedy presne ju uvidíme na Netflixe?

Od poslednej série už ubehli takmer dva roky. Finále piatej série malo svoju premiéru 21. apríla 2020. Odvtedy sa pracovalo na ďalšej sérii, no nikto zo štábu to nemal také jednoduché.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Produkcia poslednej série bola náročná, píše portál Whats-on-Netflix. Veľkú zásluhu na tom určite mala aj prebiehajúca koronakríza, no natáčanie sprevádzali aj zdravotné problémy Boba Odenkirka. Predstaviteľ hlavnej postavy dostal v júli minulého roku pri natáčaní infarkt. Aj napriek zdravotným problémom sa natáčanie šiestej série Better Call Saul ukončilo tento mesiac.

Dej nás opäť zavedie do komplikovaného sveta Jimyho McGilla, ktorý sa už v minulej sérii zmenil na Saula Goodmana, právnika ktorého si mnohí obľúbili zo seriálu Breaking Bad. Tešiť sa môžeme ale aj na ďalšie známe postavy, akými sú Mike, alebo Gus.

„Posledná séria Better Call Saul ukončuje komplikovanú cestu a prerod neistého hrdinu, Jimmyho McGilla na kriminálneho právnika, Saula Goodmana. Z prostredia kartelu až do súdnej siene a z Albuquerque do Omahy, šiesta séria sleduje Jimmyho, Saula, a Geneho, no pozrie sa aj na Jimmyho komplikovaný vzťah s Kim, ktorá trpí svojou vlastnou krízou. Vrátia sa aj postavy Mike, Gus, Nacho a Lalo, ktoré sa dostali do smrtiacej hry na mačku a myš,“

Kedy sa objaví Better Call Saul v ponuke Netflixu?

Seriál odštartuje 18. apríla na televíznej stanici AMC a na Netflix sa dostane o deň na to, čiže 19. apríla. Prvé dve epizódy odštartujú v ten istý deň, no potom sa budú diely sprístupňovať po týždni. Po siedmej epizóde seriálu ale bude mesiac a pol pauza, než sa séria skončí poslednými 6 epizódami. Dátum zaradenia do ponuky potvrdil aj Twitter účet anglickej verzie Netflixu.

Ukazuje sa, že posledná séria bude o čosi dlhšia, než predchádzajúce. Piata séria odvysielala desať dielov, no prípade šiestej série sa môžeme tešiť o tri diely navyše.

Nám nezostáva nič iné, len veriť že seriál sa dostane v rovnakom termíne i do ostatných mutácii Netflixu vrátane nášho regiónu.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close