NávodySpravodajstvo

Posielate hlasové správy cez WhatsApp, či Messenger? Takto si môžete zmeniť hlas na nepoznanie!

Pozrite sa, ako môžete posielať hlasové správy so zmenením hlasom.

V súčasnosti služby ako WhatsApp, či Messenger, hoci sú nabité funkciami a ich vývojári neustále pracujú na nových možnostiach interakcií, napríklad posielanie GIF súborov, nálepiek, emodži a podobne, tak im chýba nástroj, ktorý umožňuje zmeniť hlas. Pričom sa nezdá, že v dohľadnej budúcnosti bude táto funkcia dostupnou naprieč aplikáciami a to aj napriek tomu, že by išlo o zaujímavú funkciu schopnú okoreniť komunikáciu o nové zážitky.

Ako môžete upraviť hlas nahranej správy

Komunikácia prostredníctvom zvukových správ je medzi používateľmi populárnou funkciou. Niet sa čo diviť, v niektorých prípadoch ide o efektívnejšiu formu komunikácie, ako je písanie správ. Napríklad počas šoférovania sú hlasové správy ideálnou formou komunikácie. Rovnako niektoré aplikácie umožňujú ďalej pracovať s týmto typom správ, napríklad umožňujú zrýchliť prehrávanie správy, prípadne spomaliť a podobne.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Existujú však aj možnosti, ako možno upraviť hlas ešte pred odoslaním hlasovej správy. V tomto prípade budeme však musieť použiť aplikáciu tretej strany. My vám nižšie ukážeme ako. Za týmto účelom by sme vám radi dali do pozornosti aplikáciu Voice Changer, ktorú môžete stiahnuť z obchodu Google Play. Dostupnou je zadarmo.

Stimmwandler mit Effekten
Stimmwandler mit Effekten
Developer: Baviux
Price: Free

Aplikácia funguje veľmi jednoducho. Potom, ako ju otvoríte, tak môžete rovno začať nahrávať zvuk. Ako nahráte správu, tak ju nemusíte ani ukladať. Aplikácia vám hneď ponúkne možnosť zmeny hlasy a následného zdieľania nahrávky. Následne vám stačí už len vybrať aplikáciu WhatsApp, Messenger, či inú, prostredníctvom ktorej chcete zdieľať nahraný zvuk.

Pevne veríme, že tip na aplikáciu, ako aj nápad, sa vám páčil a že ho využijete. Budeme radi, ak nás podporíte lajkom na sociálnej sieti Facebook.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close