Populárne laserové gravírovačky za bezkonkurenčne nízke ceny! Neváhaj využiť túto nádielku zľavových kupónov

Platforma Gearberry.com to rozbaľuje vo veľkom štýle! Nechýbajú zľavové kupóny, bezplatná doprava z EÚ skladu a široká ponuka produktov.

ortur laser master 3 ilustracny obrazok
Zdroj: Ortur, úprava: Vosveteit.sk

Široký výber overených značkových produktov za bezkonkurenčne nízke ceny s mimoriadnym dôrazom na zákaznícku podporu. Týmito prívlastkami sa pýši stále populárnejší predajca Gearberry.com, ktorý sa špecializuje najmä na predaj kvalitných laserových gravírovačiek od známych výrobcov ako Anycubic, Ortur či Xtool. Na stránkach predajcu aktuálne nájdete množstvo zľavnených produktov dostupných aj v európskom sklade.

Aktuálne cenové trháky na Gearberry.com

Medzi našich aktuálnych favoritov z ponuky Gearberry.com patrí trojica obľúbených modelov Sculpfun S30 Pro Max, Ortur Laser Master 3 a Longer RAY5 10W. Pri nákupe všetkých troch modelov je totižto momentálne možné uplatniť špeciálny zľavový kupón „gearberry20off“. Cenovky jednotlivých modelov tak znížite ešte o dodatočných 20 dolárov, čo pri už výrazne zlacnených produktoch poteší dvojnásobne. Pri nákupe poteší aj dostupnosť všetkých modelov z EÚ skladu. Zabezpečené je tak mimoriadne rýchle dodanie bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov ako clo a DPH! 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Sculpfun S30 Pro Max – aj pre industriálne využitie

sculpfun s30 pro max 2-min
Zdroj: Youtube.com @Buster Beagle 3D

Laserová gravírovačka Sculpfun S30 Pro Max je vhodná pre skúsenejších používateľov, ktorí hľadajú maximálny výkon gravírovačky za rozumnú cenu. Tento model je totižto vybavený laserovým modulom s výkonom až 20W. Gravírovačka si tak hravo poradí s najnáročnejšími projektami, či už hovoríme o gravírovaní alebo o reze najrozličnejších materiálov. Maximálny výkon zároveň dopĺňa tuhá stavba gravírovačky a mimoriadna presnosť samotného laseru. Výsledné produkty sú tak vytvorené výrazne precíznejšie ako u väčšiny konkurencie.

sculpfun s30 pro max -min
Zdroj: Gearberry.com

Tuhosť stavby gravírovačky podporuje aj fakt, že výrobca udáva nosnosť samotnej hliníkovej konštrukcie na úrovni až 50 kg. Gravírovačka si tak nájde uplatnenia aj v naozaj „nehostinných“ podmienkach, napríklad v priestoroch veľkovýroby. Problém by jej nemal robiť ani prípadný upgrade samotného laserového modulu v prípade, že sa v budúcnosti naskytne možnosť osadiť do jej útrob ešte výkonnejší hardvér. Náročnejší zákazníci určite ocenia aj mimoriadne veľkú gravírovaciu plochu s rozmermi až 410 x 400 mm.

Veľký gravírovací priestor môže pri náročných a priestorovo väčších projektoch znamenať dlhé desiatky minút strávené pri gravírovaní. To však nie je problém modelu Sculpfun S30 Pro Max. Tento model je vybavený mimoriadne rýchlym pohonom v oboch osiach, pričom nechýba ani pokročilý chladiaci systém so vzduchovým kompresorom s prietokom vzduchu až 30L za minútu. Efektivita gravírovania je tak na výrazne vyššej úrovni, čo sa podpisuje aj na rýchlosti gravírovania, ktorá je až 5-krát vyššia oproti gravírovačkám bez tejto technológie.

Ortur Laser Master 3 – „rýchlik“ pre domáce použitie

ortur laser master 3 ilustracny madethebest
Zdroj: Madethebest.com, úprava: Vosveteit.sk

Model Ortur Laser Master 3 mieri najmä na náročnejších domácich kutilov, ktorí hľadajú gravírovačku s veľkým priestorom 400 x 400 mm, vysokou rýchlosťou a najmä jednoduchým ovládaním. Po výkonnostnej stránke ponúka „iba“ 10W laserový modul 4. generácie, ktorý však bohato postačuje na väčšinu domácich projektov. Pri tejto generácii sa výrobca zameral na zmenšenie priemeru samotného lúča, ktorý v tomto prípade umožňuje gravírovanie a rez s priemerom až 0,01 mm. Na svoje si tak používatelia prídu aj pri tých najväčších detailoch.

ortur laser master 3 specifikacie
Zdroj: Ortur

Zrejme najzásadnejším vylepšením tejto generácie je ale rýchlosť samotného gravírovania. Laserový modul novej generácie a vylepšený pohybový aparát spoločne zabezpečujú, že bežné domáce projekty zvládne gravírovačka pod 1 minútu. Gravírovacia rýchlosť sa totižto zvýšila na skvelých 20 000 mm/min. V porovnaní s bežnými laserovými gravírovačkami tejto kategórie tak môžeme hovoriť o 2 až 3 násobne vyššej rýchlosti gravírovania.

ortur laser master 3 mobilna aplikacia
Zdroj: Ortur

Silnou stránkou gravírovačky, čo poteší najmä úplných začiatočníkov, je jednoduché poskladanie gravírovačky, ktorá je dodávaná vo forme DIY skladačky. Jej postavenie vám nezaberie viac ako 10 minút. Poteší aj jednoduchá konfigurácia a ovládanie skladačky. Po jej postavení ju stačí zapojiť do elektrickej siete a spárovať ju s mobilnou appkou. Tá okamžite umožňuje rýchle, jednoduché a hlavne používateľsky prívetivé uskutočňovanie projektov. Z hľadiska prehľadnosti a jednoduchosti použitia gravírovačky tak hovoríme o jednom z najlepších riešení pre začiatočníkov.

LONGER RAY5 10W – skvelý pomer cena:výkon

longer ray5 ilustracny
Zdroj: YouTube @Longer 3D

Laserová gravírovačka Longer RAY5 10W patrí vo svete laserových gravírovačiek medzi overené klasiky, ktoré pozná zrejme väčšina fanúšikov tejto technológie. Ide o mimoriadne populárny model dostupný už niekoľko rokov v rôznych konfiguráciách. Najpopulárnejší je však určite model s laserovým modulom s výkonom 10W. Práve tento model je skvelou voľbou v pomere cena:výkon pre domáce použitie.

longer ray5 gravirovacia plocha
Zdroj: YouTube @Longer 3D

Laserový modul gravírovačky sa pýši spomínaným výkonom 10W a presnosťou na úrovni 0,06 mm, čo je pomerne slušný údaj na túto cenovú kategóriu. Modul si tak poradí s gravírovaním do takmer čohokoľvek. Problém mu však nerobí ani rez materiálov ako drevotrieska o hrúbke 20 mm či akryl o hrúbke až 30 mm. Ruka v ruke s vyšším výkonom laserového modulu ide aj bezpečnosť gravírovačky, na ktorú je kladený mimoriadny dôraz a to aj napriek nižšej cenovke. K dispozícii je hneď niekoľko bezpečnostných systémov, ktoré sa nie len starajú o jednoduché opätovné spustenie gravírovania ale zároveň slúžia ako ochrana pred vznietením materiálov.

longer ray5 led displej
Zdroj: YouTube @Longer 3D

Ani tento model nezaostáva po stránke intuitívneho ovládania za vyššie spomínanou konkurenciou. Gravírovačku je totižto možné ovládať pomocou intuitívneho 3,5-palcového dotykového displeja, ktorý je umiestnený priamo na hliníkovom ráme gravírovačky. Samotný panel umožňuje nastavenie rôznych parametrov, zvoliť aktuálny zdroj gravírovania a pod. Jednotlivé projekty je pritom do gravírovačky možné „dostať“ hneď viacerými spôsobmi. Nechýba klasické gravírovanie priamo z TF karty, z počítača prostredníctvom USB pripojenia či bezdrôtové odoslanie projektu prostredníctvom Wi-Fi pripojenia.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre