APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoXiaomi

Populárna aplikácia využívaná majiteľmi Xiaomi zariadení končí: Aké zmeny pre nás Xiaomi chystá?

Aplikácia Xiaomi Wear má už o pár týždňov skončiť. Nahradiť ju má Xiaomi Sport, ktorá zjednotí funkcie dvoch aplikácií.

Ak vlastníte niektoré z populárnych hodiniek či dokonca náramkov od Xiaomi, isto poznáte i aplikáciu Xiaomi Wear. Aplikácia Xiaomi Wear dopĺňa rad aplikácií, vďaka ktorej si môžete synchronizovať svoje nositeľné zariadenia so smartfónom a spolu s aplikáciou Mi Fit a Zepp sa radí medzi jednu z najlepších. Táto aplikácia sa však má už o niekoľko týždňov úplne deaktivovať. Pýtate sa prečo? Ako informuje portál Xiaomiadictos.com, nahradiť ju má úplne nová alternatíva, ktorá zjednotí všetky funkcie spojené so zdravím a životným štýlom. Pripravte sa, na ceste je totiž Xiaomi Sport.

Xiaomi Sport nahradí populárnu aplikáciu Xiaomi Wear

Aplikácia Xiaomi Wear je tu medzi nami ako najmladšia alternatíva z trojice aplikácií pre spojenie nositeľných zariadení s vaším smartfónom. Napriek tomu ju už o pár týždňov bude čakať konečná zastávka. Prestane totiž úplne fungovať a na jej miesto príde nová alternatíva pre komunikáciu medzi smartfónom a inteligentným zariadením.

Xiaomi Wear je v súčasnosti využívaná najmä pre prepojenie novších zariadení, medzi ktorými nájdeme napríklad Mi Watch Lite, Mi Watch či Mi Band 4C, ktorý mimochodom podporuje len túto aplikáciu. To celé však skončí už 31. decembra. Práve 31. december má byť totiž dátum, kedy do obchodov s aplikáciami pristane Xiaomi Sport a prinesie nové funkcie, ktoré s radosťou uvítame.

Čo všetko nová aplikácia ponúkne?

Ak poznáte aplikáciu Xiaomi Wear, isto si viete predstaviť, čo všetko táto aplikácia ponúka. Základné funkcie pre spárovanie nositeľného zariadenia so smartfónom a prehľadné štatistiky. Dôvodom pre vytvorenie aplikácie Xiaomi Sport je však zlúčenie dvoch aplikácií. Xiaomi Wear sa tak spojí so Xiaomi Health, ktorá sa na globálnom trhu nenachádza. Vďaka aplikácii Xiaomi Sport si tak budeme môcť vyskúšať nové funkcie i na našej pôde. Po novom tak aplikácia príde i s prehľadnými štatistikami o našom zdraví, pridať sa má i podpora meranie nášho tepu pomocou kamery a ďalšie skvelé funkcie.

Nová aplikácia od Xiaomi je zatiaľ ešte vo vývoji, ktorý by mal trvať približne do 12. decembra. A práve na konci roka by mala nová alternatíva pre párovanie zariadení so smartfónom pristáť i v obchodoch s aplikáciami i na našom trhu. Zdá sa teda, že aplikáciám ako je Mi Fit či Zepp odzvonilo. Xiaomi Sport totiž bude bezkonkurenčnou aplikáciou s mnohými novými funkciami.

Využívate nejaké nositeľné zariadenie od Xiaomi? A akú aplikáciu pre párovanie využívate? Podeľte sa s nami v komentároch!

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close