APLIKÁCIE A HRYNávodySpravodajstvo

Pomocou tejto aplikácie pre váš smarfón môžete prepínať skladby prostredníctvom tlačidiel ovládania hlasitosti

Prostredníctvom aplikácie Skip Track môžete prepínať prehrávané skladby pomocou tlačidiel ovládania hlasitosti, keď máte vypnutý displej.

Mnohí z nás prostredníctvom smartfónu počúvajú hudbu. Väčšinou počúva interpretov, ktorých máme radi, ale priznajme si, nie každá skladba je uchu lahodiaca. To je aj dôvod, prečo by sme vám chceli dať do pozornosti zaujímavú aplikáciu Skip Track.

Prepínajte skladby pomocou tlačidiel ovládania hlasitosti

Určite vám hrala v ušiach už hudba, ktorá nebola podľa vášho gusta. V tomto prípade, najčastejšie vytiahneme z vrecka nohavíc smartfón, rozsvietime ho alebo odomkneme a prepneme skladbu na ďalšiu. Čo ak by sme vám povedali, že existuje spôsob, ako môžete prepínanie skladieb urýchliť a zjednodušiť? Práve preto by sme vám chceli dať do pozornosti aplikáciu Skip Track, ktorú môžete stiahnuť z Google Play prostredníctvom odkazu nižšie. Dostupná je zadarmo. Skladby budete môcť prepínať prostredníctvom dlhšieho kliknutia na tlačidlo ovládania hlasitosti bez toho, aby ste museli vyberať z vrecka nohavíc telefón.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Skip track: volume button skip
Skip track: volume button skip
Developer: DenoSoft
Price: Free

Ako funguje aplikácie? Je to veľmi jednoduché. Potom, ako ju otvoríte, tak uvidíte obrazovku, ako môžete vidieť na snímke nižšie. Ako môžete vidieť, tak nastavenia aplikácie ponúkajú tri rôzne sekcie nastavení. Prvou z nich je, keď máte rozsvietenú obrazovku, druhou keď máme displej smartfónu v režime uzamknutia a treťou, keď je displej zhasnutý.

Skip track_moznost prepinania skladieb tlacidlami ovladania hlasitosti_1
Zdroj: Vosveteit.sk

My vám odporúčame zapnúť si druhú a tretiu možnosť, teda keď je displej smartfónu uzamknutý a keď je zhasnutý. Dôvod je jednoduchý, v tomto prípade je pravdepodobné, že nebudete „aktívne“ narábať so smartfónom. Ako môžete vidieť nižšie, tak potom, ako kliknete na možnosť Customize, teda prispôsobiť, tak si budete môcť nastaviť, čo sa udeje potom, ako kliknete na tlačidlo ovládania hlasitosti. V našom prípade pri tlačidle zvýšenia hlasitosti, sme si nastavili možnosť preskočenia na ďalšiu skladbu. Samozrejme, v prípade tlačidla zníženia hlasitosti, sme si nastavili funkciu preskočenia pesničky dozadu.

Následne, ako si nastavíte tieto akcie ako predvolenú, tak budete môcť prepínať skladby, keď budete mať uzamknutý displej smartfónu, resp. ho budete mať vypnutý. Rovnako vám dávame do pozornosti, že na to, aby vám aplikácia riadne fungovala, tak musíte vypnúť možnosť optimalizácie batérie pre aplikáciu a povoliť jej automatické spúšťanie pri štarte telefónu. Inak sa vám bude aplikácie po pár minútach vypínať, resp. pri reštarte telefónu sa automaticky nezapne.

Skip track_vypnutie optimalizacie baterie
Zdroj: Vosveteit.sk

Pevne veríme, že tip na aplikáciu sa vám páčil. Budeme radi, ak článok podporíte zdieľaním na sociálnej sieti, či sledovaním našich Facebook stránky.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close