Počúvate hudbu v smartfóne? Toto sú 3 šikovné ekvalizéry pre Android zariadenia, ktoré vyčnievajú nad konkurenciou

Hudba je súčasťou životov mnohých z nás. Každý sme iný, a preto Vám prinášame 3 ekvalizéry, s ktorými si viete prispôsobiť zvuk podľa seba.

ekvalizér pre Android smartfon_hudba
Zdroj: Vosveteit.sk, Pixabay.com (Free-Photos)

Približne 2 týždne dozadu sme Vám priniesli zoznam hudobných prehrávačov pre Android smartfóny, ktoré vyčnievajú nad ostatnými a sú dostupné bezodplatne. Dnes sme si pre Vás pripravili hudobné ekvalizéry, s ktorými si viete prispôsobiť zvuk podľa Vášho gusta (pozn. redakcie: ekvalizér slúži  k úprave frekvenčnej charakteristiky zvukového signálu zosilnením či potlačením niektorých častí akustického spektra)

Music Volume EQ

Music Volume EQ poskytuje globálne nastavenia ekvalizéra vo Vašom smartfóne, a to ako pre vstavaný hudobný prehrávač, tak aj pre  aplikácie tretích strán, ako je napríklad Youtube, Spotify a podobne. Okrem preddefinovaných hudobných štýlov umožňuje používateľom aj individuálne prispôsobenie jednotlivých častí akustického spektra. Hlavnou výhodou tohto ekvalizéra je, že je veľmi jednoduchý na použitie a ponúka aj  vizualizáciu akustického spektra. Dostupný je zadarmo, avšak s reklamou, ktorá však nie je nijako extra rušivou.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Equalizer – Advanced 10 band

Equalizer – Advanced 10 band je ďalším šikovným nástrojom so skvelo prispôsobeným rozhraním, ktoré je pre používateľov veľmi prívetivým. Tak ako v prvom prípade, tak aj v tomto , ekvalizér ponúka preddefinované nastavenia, ktoré si môžete dodatočne prispôsobovať. Čerešničkou na torte je však možnosť prispôsobenia priestorového zvuku. Bohužiaľ, ako v prvom prípade, v bezplatnej verzii aplikácie Vás budem otravovať reklama vo vrchnej časti displeja. Našťastie však len v rámci rozhrania aplikácie.

Equalizer – Advanced 10 band E
Equalizer – Advanced 10 band E

Equalizer FX

Pre nás najšikovnejšou aplikáciou je Equalizer FX, ktorá ponúka najviac hudobných prednastavených profilov, ktoré si viete následne ešte doladiť podľa svojho gusta. Okrem toho ponúka aj dodatočnú úpravu zvuku v podobe efektov, ako je úprava virtualizácie zvuku, režim pre zvýšenie bassov a podobne. Dostupná je zadarmo, avšak ako v prípade aplikácií vyššie, jej rozhraním Vás bude sprevádzať reklama. Nie je to však nič katastrofálne.

Equalizer FX: Musikverstärker
Equalizer FX: Musikverstärker
Developer: ZipoApps
Price: Free

Používate vo svojom smartfóne iný kvalitný ekvalizér? Dajte nám ho nižšie v komentároch vedieť.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre