SpravodajstvoXiaomi

POCO hlási v Európe obrovský úspech! Závidieť ho bude i Samsung a ďalšia konkurencia!

Nedávne zľavové šialenstvo v rámci kampane Black Friday priniesol dcérskej firme spoločnosti Xiaomi nečakané prekvapenie.

Úspechy smartfónov značky POCO, ktorá stále spadá pod krídla čínskeho technologického giganta Xiaomi, je na vzdialených zahraničných trhoch viac menej očakávaný. Populárna značka, ktorá už tradične svoju púť započala na domácom čínskom trhu však v tomto roku začala s agresívnou expanziou aj na západné trhy. Aj my sme tak mohli byť svedkami toho, že sa na našom trhu začali predávať cenovo atraktívne smartfóny POCO. Tie však v drvivej väčšine lákali a stále lákajú na výrazne výkonnejší hardvér ako konkurencia. Za zrejme najhorúcejší model od spoločnosti POCO z tohto roka možno označiť atraktívny a cenovo dostupný POCO X3 Pro. Jeho predstavenie sa pritom odohralo ešte v marci tohto roka. Svoju najväčšiu slávu si však na našich, respektíve európskych trhoch, vyslúžil iba pred niekoľkými dňami.

Zabijak prémiových smartfónov ukázal svoj potenciál

Ako informuje portál Gizchina.com, práve model POCO X3 Pro sa stal najhorúcejším modelom nedávnej zľavovej kampane Black Friday. Obrovský úspech tohto zariadenia na západných trhoch vyzdvihol len pred pár dňami priamo prezident Xiaomi Group China a CEO značky Redmi, Lu Weibing. Ten zároveň informoval, že práve model POCO X3 Pro obsadil v rámci Amazon Black Friday prvé miesto v zozname bestsellerov a to hneď v 6-tich krajinách Európy.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„Značka POCO sa v tomto roku rozvinula naozaj rýchlo,“ uviedol Lu Weibing pri oznámení nedávneho úspechu smartfónu POCO X3 Pro.

Xiaomi Poco X3 Pro
Nový Poco X3 Pro
Zdroj: Poco

Úspech v krajinách, kde by sme to možno nečakali

POCO X3 Pro obsadil prekvapivo prvé priečky v krajinách, kde by sme to možno neočakávali. Zoznam obsahuje totižto krajiny ako Francúzsko, Španielsko, Nemecko, Taliansko, Spojené kráľovstvo či Holandsko. Nepochybne ide o krajiny s vyššou životnou úrovňou ako u nás. Mohlo by to nahrávať myšlienke, že práve cenovo najatraktívnejšie smartfóny strednej triedy nebudú patriť medzi „najhorúcejšie“ modely na trhu. Opak je však pravdou a cenovo dostupný model POCO X3 Pro nabitý špičkovým hardvérom exceloval aj na takýchto rozvinutých trhoch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close