SpravodajstvoXiaomi

Plánujete kúpu nového smartfónu? Ešte počkajte! V IMEI databáze sa objavuje nové Xiaomi! Ide o Redmi 10?

Redmi 10 je podľa všetkých informácií v príprave, no pripravuje pre nás spoločnosť práve tento model? Alebo chystá prekvapenie?

Len nedávno sme vás informovali o možnej príprave modelovej série Redmi 10, ktorá bude nástupcom populárnej série Redmi 9. Prekonať svojho predchodcu nebude naozaj ľahké, no zdá sa, že Xiaomi nehádže flintu do žita a pripravuje ďalšiu modelovú sériu s nízkou cenovkou pre nenáročných. Svedčí o tom i prítomnosť nového smartfónu od dcérskej spoločnosti Xiaomi, Redmi, v IMEI databáze. Xiaomi by tak konečne po roku predstavilo cenovo dostupné smartfóny, po ktorých je naozaj veľký dopyt. Na nové smartfóny nás upozornil portál Xiaomiadictos.com.

Ide skutočne o Redmi 10?

IMEI databáza síce poukazuje na nový smartfón, no neodkrýva žiadne jeho vlastnosti. Nič to však nemení na fakte, že pre nové smartfóny zo základnej série Redmi 10 je už najvyšší čas. Stále však môže ísť o akýkoľvek iný smartfón, ktorý by pre nás mohol byť prekvapením od dcérskej spoločnosti Xiaomi. Nový model sa objavil pod názvom 21061119AL a očakávame, že o ňom v najbližších dňoch budeme počuť trochu častejšie.

Čo môžeme očakávať od nových smartfónov od Redmi?

Ak vezmeme do úvahy, že by Xiaomi konečne pripravovalo modely z radu Redmi 10, môžeme rátať so špičkovou výbavou vo svojej cenovej kategórii. Prostredníctvom nášho sesterského portálu xmobile.sk sme vás už informovali o očakávanej cene smartfónov, ktorá by v domácej Číne mala byť len na úrovni 112€!

Za takúto nízku sumu by sme sa mali dostať k smartfónu s podobným dizajnom, aký poznáme z modelovej línie Redmi Note 10. Určite vám však príde na um i príchod AMOLED displeja, ktorý spoločnosť tento rok konečne nasadila i do smartfónov z línie Redmi Note. Pri lacnejších smartfónov z radu Redmi 10 však túto „vychytávku“ neočakávame, no vyššej obnovovacej frekvencii displeja by sme sa určite potešili.

Zvažovali by ste kúpu tohto lacnejšieho smartfónu od Redmi? A tipujete príchod práve lacného smartfónu z radov Redmi, alebo si myslíte, že pre nás spoločnosť chystá dajaké prekvapenie? Podeľte sa s nami o vaše tipy v komentároch!

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close