Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Plánujete kúpu elektrickej kolobežky? Tu je aktuálny prehľad akciových cien kolobežiek Kugoo

Všetky kolobežky možno objednať z Európskeho skladu, vďaka ktorému sa vyhnete dodatočným poplatkom

Elektrické kolobežky sú čoraz populárnejším spôsobom dopravy. Týka sa to obzvlášť miest, kde parkovanie nie je ideálne a nehovor viac o dopravných zápchach, ktoré dokážu aj krátku cestu premeniť na vcelku dlhý „výlet“. Preto mnoho ľudí presedláva na alternatívnu dopravu, najčastejšie to je buď na mestskú hromadnú dopravu, bicykel, či kolobežku.

Zatiaľ čo sa s MHD musíte prispôsobovať časom odchodu a príchodu, bicykel je zas limitujúcim z pohľadu jeho uskladnenia, tak doprava prostredníctvom kolobežky je najmenej limitujúcou, viete s ňou ísť po ceste, po chodníku, nie je problém s jej prenášaním, či uskladnením a podobne. A práve preto Vám nižšie prenášame prehľad cien kolobežiek Kugoo, ktoré patria v našom regióne medzi najpopulárnejšie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Kugoo S1 – najdostupnejšia elektrická kolobežka

Kugoo S1 je aktuálne najdostupnejšou kolobežkou a to aj vďaka kupónu „GKB223S“,  prostredníctvom ktorého je jej finálna cena spolu aj s doručením z EU skladu 239,99€. Kolobežka ponúka vcelku silný 350W motor, či batériu s kapacitou 18650mAh. V praxi to znamená, že maximálna rýchlosť kolobežky je do 30 kilometrov za hodinu a dojazd približne 30 kilometrov. Váha kolobežky je len 11 kilogramov, vďaka čomu je ju možné bezproblémovo prenášať aj v MHD, po schodoch, a podobne. Mimochodom, maximálna nosnosť kolobežky je do 120 kilogramov a maximálny sklon kopca, ktorý kolobežka zvládne vyliezť je 13.3 stupňov.

KUGOO S1. PS: nezabudnite na kupón „„GKB223S““

KUGOO KIRIN ES2 – o niečo drahšia, ale aj s aplikáciou

KUGOO KIRIN ES2 je novšou generáciou kolobežky spoločnosti Kugoo, ktorá ponúka niekoľko vylepšení. Ponúka rovnako výkonný 350W motor, maximálnu rýchlosť 25km/h a dojazd do 25 kilometrov. Maximálna nosnosť kolobežky je do 100kg. Avšak na rozdiel od S1 ponúka oveľa krajší dizajn a možnosť prepojenia kolobežky s aplikáciou, kde môže používateľ sledovať štatistiky. Okrem iného zvládne jazdu do kopca so sklonom  15 stupňov. V prospech kolobežky okrem iného hrá aj lepšie odpruženie, či možnosť využitia kolobežky aj ako powerbanky, napríklad na nabitie Vášho smartfónu. Kolobežka aktuálne po uplatnení kupónu „GKB226S“ stojí  307,55€ spolu aj s poštovným. 

KUGOO Kirin ES 2. PS: nezabudnite na kupón „GKB226S“

KUGOO M2 PRO

KUGOO M2 PRO je ďalším populárnym modelom. Rovnako ako svoji predchodcovia, ponúka 350W motor, maximálny dojazd kolobežky je 30 kilometrov a rýchlosť 25km/h. Maximálny sklon kopca, po ktorom kolobežka zvládne jazdu je do 15 stupňov. Okrem iného poteší aj vysokou nosnosťou pasažiera, a to do 120 kilogramov. Na rozdiel od svojich predchodcov ponúka vylepšení systém bŕzd – manuálne, elektrické brzdy a diskové brzdenie. Tiež ponúka lepšie odpruženie, vďaka ktorému ju vhodná aj na jazdu po nie najideálnejšom povrchu. Kolobežka aktuálne po uplatnení kupónu „GKB225S“ stojí 375,11€ spolu s poštovným. 

KUGOO M2 PRO. PS: nezabudnite na kupón „GKB225S“

KUGOO KIRIN M4

KUGOO KIRIN M4 je jedným z ďalších modelov, ktorý vyčnievajú nad ostatnými. Dôvodom je 500W motor, maximálna rýchlosť 45km/h a  maximálny dojazd do 45 kilometrov. Okrem iného ponúka aj pokročilé odpruženie, či možnosť jazdy do kopca so sklonom do 20 stupňov.  Zároveň potešia aj veľké 10″ pneumatiky. Kolobežka aktuálne stojí 528€ po uplatnení kupónu „GKB267S“.

KUGOO M4. PS: nezabudnite na kupón „GKB267S“

KUGOO KIRIN M4 PRO – najzaujímavejšia voľba

Asi najzaujímavejšou voľbou, bohužiaľ však aj doteraz najdrahšou, je elektrická kolobežka KUGOO KIRIN M4 PRO, ktorá ponúka 500W motor, veľké 10“ kolesá, maximálnu rýchlosť 45km/h a dojazd až do 60 kilometrov. Ako už z úvodných špecifikácií plynie, tak kolobežka je určená pre náročnejších používateľov, ktorí si radi zajazdia aj mimo bežných ciest, napríklad v lese. Okrem iného kolobežka umožňuje aj pripevnenie sedadla (rovnako ako M4). Je tak vhodnou na cestovanie na dlhšie vzdialenosti vo väčších mestách. Maximálna nosnosť kolobežky je do 150 kilogramov. Okrem iného kolobežka zvládne jazdu na kopci so sklonom do 20 stupňov. Aktuálna cena kolobežky po uplatnení kupónu „GKB470S“ je 591,11€ spolu aj s poštovným. 

Kugoo M4 Pro. PS: nezabudnite na kupón „„GKB470S““

KUGOO G-BOOSTER – žiadne kompromisy

KUGOO G-BOOSTER je kolobežkou, ktorá je bezkompromisne najvybavenejším modelom. Ponúka 800W motor, maximálnu rýchlosť 55km/h a dojazd až do 85 kilometrov. Čo robí však túto kolobežku výnimočnou, je možnosť jazdy do kopca so sklonom do 35 stupňov. Je tak vhodnou hlavne pre milovníkov kopcov, najrôznejších povrchov, a extrémnych športov. Maximálna nosnosť kolobežky je do 120 kilogramov. Okrem extrémnych špecifikácií a vlastností kolobežky, je však aj cena kolobežky extrémnou. Po uplatnení kupónu „GKB360S“ stojí totiž 951,11€,

KUGOO G-BOOSTER. PS: nezabudnite na kupón „GKB360S“

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close