ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Aplikácia OneDrive pre Android v poslednej aktualizácii dostáva vychytávky z Office Lens | APLIKÁCIE

Microsoft pár dní dozadu vypustil ďalšiu väčšiu aktualizáciu pre aplikáciu OneDrive na zariadeniach s Androidom. Do aplikácie sa konečne dostali vychytávky z aplikácie Office Lens, ktorá ja taktiež od Microsoftu. Najnovšie pridané funkcie a vylepšené skenovanie ešte viac uľahčuje používanie funkcie Scan v OneDrive aplikácii.

Funkcia Scan v aplikácií OneDrive odteraz automaticky oreže naskenované fotografie a vďaka vychytávkam z aplikácie Office Lens aj vylepší jas fotografie, pre ešte lepší výsledok.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Microsoft spolu s vylepšenou skenovacou funkciou vylepšil aj niektoré ďalšie prvky aplikácie. Vylepšením prešiel aj zobrazovač fotografií, ktorý obdržal vylepšenie výkonu. Vývojári aplikácie OneDrive tvrdia, že zobrazenie fotografií v aplikácii je „rýchlejšie ako kedykoľvek predtým“. To, či sa fotografie a obrázky zobrazujú „extrémnou rýchlosťou“ posúďte sami, pretože niektoré výroky občasne znejú ako z inej galaxie.

Pokiaľ používate aplikáciu OneDrive na Vašom Android zariadení, nové skenovacie funkcie si zaiste obľúbite, no v rýchlosti zobrazenia fotografií zrejme rozdiel neuvidíte. Pre stiahnutie alebo aktualizovanie aplikácie môžete využiť tlačidlo nižšie.

Microsoft OneDrive
Microsoft OneDrive
Price: Free

Zdroj: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close