Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Oclean X Pro Elite – najnovšia a najpokrokovejšia kefka od Xiaomi s atraktívnou cenou

Xiaomi prináša na trh ďalšiu špičkovú sonickú kefku Oclean X Pro Elite. Zaujme najmä výbornými parametrami, ale i lákavou cenou.

Značka Oclean je na trhu so sonickými zubnými kefkami už niekoľko rokov. Známy výrobca, patriaci do ekosystému spoločnosti Xiaomi, však najnovšie prináša na trh svoju najnovšiu a zatiaľ najpokrokovejšiu sonickú zubnú kefku Oclean X Pro Elite. Jej predpredaj je momentálne spustený aj priamo na oficiálnych stránkach výrobcu, kde si ju môžeš zakúpiť už za 51,95 eur. Objednanie kefky priamo od výrobcu má v tomto prípade niekoľko výhod – bezplatná doprava bez DPH, dodanie už od 8 do 15 dní, garantovaný after-sale servis a v neposlednom rade 2 ročná záruka priamo od výrobcu. 

Oclean X Pro Elite za 51,95 eur nájdeš priamo na stránkach výrobcu

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Oclean X Pro Elite

oclean x pro elite 2
Zdroj: Oclean

Sonická zubná kefka Oclean X Pro Elite je vybavená výkonným motorom s frekvenciou 42 tisíc otáčok za minútu. Kefka pritom využíva inovatívny magneticky levitujúci bezkartáčový motor s technológiou Maglev 2.0, ktorý zabezpečuje dokonalé čistenie chrupu. Samozrejmosťou je aj detekcia až 8 zón so „slepými“ bodmi, či automatický 30 sekundový časovač

oclean x pro elite 4
Zdroj: Oclean

Zaujímavosťou je aj nový dotykový farebný LED displej. Nájdeš na ňom všetky dôležité informácie o čistení, ale aj zóny čistenia či už spomínané slepé body, na ktoré by si nemal zabudnúť pri čistení chrupu. Na displeji nájdeš aj aktuálne nastavený režim čistenia, keďže k dispozícii sú až 4 nastaviteľné režimy s 32 úrovňami intenzít. 

oclean x pro elite
Zdroj: Oclean

Medzi ďalšie unikátne technológie, s ktorými kefka Oclean X Pro Elite prichádza na trh, patrí aj podpora Qi bezdrôtového nabíjania. Batéria s kapacitou 800 mAh sa dokáže bezdrôtovo nabiť už za 3,5 hodiny, pričom na jedno nabitie vydrží až 35 dní. Spomenúť treba aj zníženú hlučnosť, ktorá v tomto prípade klesla až na neuveriteľných 45 dB. Kefka dokonca získala prestížnu certifikáciu, ktorá potvrdzuje nízku hlučnosť kefky. 

Už akousi samozrejmosťou je aj prepojenie so smartfónom pomocou Bluetooth 5.0 a podpora mobilnej aplikácie, kde nájdeš štatistiky o čistení zubov a rôzny ďalší obsah. Spomenúť treba aj vodotesnosť na úrovni certifikáciu IPX7, ako aj dostupnosť jemného režimu pre ľudí s citlivými a krvácajúcimi ďasnami. 

Oclean X Pro Elite za 51,95 eur nájdeš priamo na stránkach výrobcu

Sonickú zubnú kefku Oclean X Pro Elite za skvelých 51,95 eur momentálne nájdeš priamo na stránkach výrobcu Oclean. Ako sme už spomínali vyššie, doprava je v tomto prípade bezplatná. Výhodou objednania priamo od výrobcu je aj 2-ročná záruka, či lepší after-sale zákaznícky servis

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close