Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Oclean Air 2 – nenechaj si ujsť unikátnu promo akciu na najtichšiu elektrickú zubnú kefku s výdržou až 40 dní!

Pri kúpe populárnej ultraľahučkej elektrickej zubnej kefky Oclean Air 2 momentálne môžeš ušetriť hneď niekoľko eur!

Spoločnosť Oclean, ktorá je súčasťou ekosystému spoločnosti Xiaomi, je na trhu s elektrickými zubnými kefkami už ostrieľaným hráčom. Cenovo dostupné elektrické zubné kefky a ďalšie príslušenstvo od tohto výrobcu sa už tradične, ako sa pri Xiaomi patrí, pýšia moderným minimalistickým dizajnom, ktorý dopĺňajú najpokročilejšie technológie. Stále populárnejší výrobca sa však nezameriava iba na výkon pokročilých zubných kefiek ako je napríklad model Oclean X Pro Elite, ale v jeho hľadáčiku sú aj kefky za naozaj rozumné ceny určené pre masy. Takouto kefkou je aj model Oclean Air 2, ktorý spája všetky dostupné technológie, minimalistický dizajn a ultratichý chod s mimoriadne lákavou cenovkou. Tá však momentálne vďaka výpredajom 11.11. klesá u oficiálneho predajcu na historicky najnižšiu úroveň, čo jednoducho nesmieš zmeškať!

Kefku Oclean Air 2 z oficiálnej distribúcie už za 25,87 eur nájdeš TU

Oclean Air 2 – ultratichá elektrická kefka za rozumnú cenu

oclean air 2 1
Zdroj: Oclean

Už pri pohľade na kefku Oclean Air 2 je jasné, že za jej výrobou stojí nie len technologický vývoj, ale aj dizajnový tím. Podobne ako pri väčšine produktov od spoločnosti Xiaomi, aj kefka Oclean Air 2 patrí medzi minimalistické dizajnové kúsky, ktoré si zamiluješ už pri prvom pohľade. Telo kefky v decentných pastelových farbách určite poteší každé oko, pričom k dispozícii sú až 4 rôzne farebné vyhotovenia. 

oclean air 2 stetiny
Zdroj: Oclean

O dokonalé čistenie chrupu sa v prípade tohto modelu starajú kvalitné štetiny DuPont a vysokofrekvenčný motor s ultratichým chodom (iba 45 dB). Štetiny sa vďaka „3D dizajnu“ prispôsobujú ústnej dutine a zubom, vďaka čomu je čistenie mimoriadne efektívne. Na zadnej strane čistiacej hlavy nechýba ani drsnejšia časť na umývanie jazyka. Nesmieme zabudnúť ani na možnosť prepínania medzi dvomi režimami čistenia, čo ocenia najmä ľudia trpiaci zvýšenou citlivosťou a krvácaním ďasien. 

oclean air 2
Zdroj: Oclean

Pri cenovo dostupných elektrických kefkách častokrát výrobcovia šetria na kapacite batérie, čím sa dramaticky znižuje ich výdrž na jedno nabitie. To však nie je prípad kefky Oclean Air 2, ktorá si bez nabíjačky vystačí až 40 dní. Dlhá dovolenka, či používanie všetkými členmi domácnosti v prípade zakúpenia dodatočných čistiacich hláv tak nie je pre kefku žiadny problém. 

V prípade, že hľadáš kefku vhodnú aj pre tých najmenších, kúpou kefky Oclean Air 2 rozhodne nič nepokazíš. Výrobca myslel aj na túto kategóriu používateľov, čoho výsledkom je zredukovaná hmotnosť iba na neuveriteľných 95 gramov! Prítomná je aj vodeodolnosť na úrovni IPX7, čiže sa nemusíš obávať nečakaného ponorenia do vody, či umývania zubov v sprche počas ranného zhonu. 

Kefku Oclean Air 2 z oficiálnej distribúcie už za 25,87 eur nájdeš TU

Elektrickú zubnú kefku Oclean Air 2 momentálne môžeš získať v rámci výpredajov 11.11. už za skvelých 25,87 eur s bezplatným doručením z jedného z európskych skladov. Pre najrýchlejšie doručenie však odporúčame využiť poľský sklad. Po vložení do nákupného košíka však nezabudni skontrolovať, či ti bol automaticky uplatnený zľavový kupón „SZYBKA5″, ktorý zráža cenovku práve na spomínaných 25,87 eur. 

O spoločnosti Oclean:

Oclean, usilujúca sa o dokonalosť, je spoločnosť zameraná na poskytovanie profesionálnych a inteligentných produktov určených pre starostlivosť o chrup a ústnu dutinu. Sonické zubné kefky, sterilizátory či vodné zubné nite sú výsledkami technických inovácií, ktoré majú za cieľ zvýšiť celkové zdravie a pohodlie zákazníkov. 

xiaomi oclean o spolocnosti
Zdroj: Oclean

Spoločnosť od svojho začiatku priniesla na trh prvú elektrickú zubnú kefku s bezkartáčovým Maglev motorom a farebnou dotykovou obrazovkou, dvojicu vodných zubných nití W1 a W10 ako aj sterilizátor S1. Spoločnosť tak dopĺňa produktové rady a uspokojila zvyšujúce sa potreby estetického dizajnu a inovatívnych funkcií. Cieľom je dosiahnutie najvyššieho levelu v rámci starostlivosti o ústnu dutinu a zubnej hygieny. 

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close