SpravodajstvoXiaomi

Nudí vás už starý vzhľad vášho Xiaomi? Vyskúšajte skvelú Lime UI tému a zmeňte ho na nepoznanie!

Motív Lime UI je aktuálne to najlepšie, čo môžete vyskúšať pre svoj Xiaomi, Redmi i Poco smartfón. Pozrite sa naň spolu s nami.

Xiaomi smartfóny už niekoľko generácií nadstavby MIUI sprevádza aplikácia Motívy, ktorá ponúka zmenu prostredia vášho zariadenia. A i keď sa na niekoľko verzií nadstavby vytratila, verzia MIUI 10 ju priniesla späť a teraz sa môžeme tešiť z veľkého množstva možností pre upravenie nášho zariadenia. Vybrať si však správny motív nemusí byť zasa také úplne jednoduché. A práve preto vám opäť prinášame tip pre úpravu našej domovskej obrazovky, ikon, centra ovládania a mnohých ďalších súčastí prostredia nášho Xiaomi. Dámy a páni, pozrite sa na motív s názvom Lime UI a užite si minimalistický vzhľad s časťami čiernej pre úsporu batérie v smartfónoch AMOLED displejom. Na tento motív nás upozornil portál miuithemez.com.

Lime UI prináša elegantnú tapetu i nové ikony

Samozrejmosťou každého motívu pre Xiaomi smartfóny je jedinečná tapeta zamknutej i domovskej obrazovky. Tá je v tomto prípade krásne minimalistická a kombinuje prvky čiernej, žltej a sivej. Do týchto farieb sa ostatne ladí i celý motív, vďaka čomu dodá nášmu smartfónu krásny elegantný dojem. Ikony si spolu s motívom Lime UI prejdú redizajnom a i keď v tomto prípade nie sú niektoré ikony animované, ako je tomu v pôvodnom motíve nadstavby MIUI, tak i tak sa vám určite zapáčia.

Lime UI motív MIUI
Zdroj: miuithemez.com

Čo je však pri tejto téme výnimočné, vďaka nej sa dostaneme i k novej animácii nabíjania, ktorá taktiež ladí do celkového dojmu motívu. Lime UI je jednoducho jednou z najkrajších motívov, aké sme za poslednú dobu videli voľne dostupné v aplikácii Motívy v nadstavbe MIUI.

Nové centrum ovládania i skvelé widgety

Medzi skvelé vlastnosti témy Lime UI patrí i vzhľad centra ovládania, a to ako pri starom type, tak i pri novom voliteľnom vzhľade nadstavby MIUI 12. Centrum ovládania nám doplní i obrázok mačky, ktorý je jednoducho roztomilý a tiež dodáva motívu na prémiovosti. Spomenúť však musíme i widgety. Tie síce neladia farbami k motívu Lime UI, ale zato sú užitočné a na ploche krásne vyzerajú.

Lime UI motív MIUI
Zdroj: miuithemez.com

Motív navyše prináša i mierny redizajn systémovým aplikáciám, akými je aplikácia pre volanie, posielanie správ či nastavenia. S takýmto motívom sa jednoducho nestratíte, ak vlastníte smartfón bežiaci na nadstavbe MIUI 12 a novšej. Motív je dostupný pre všetky Xiaomi, Redmi i Poco zariadenia a dokonca i pri aktivovanom regióne Slovensko.

Čo poviete na tento motív, pozdáva sa vám? A poznáte ešte nejaké iné skvelé motívy nadstavby MIUI? Podeľte sa s nami v komentároch!

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close