Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Nový mop Xiaomi Deerma umožňuje umývanie podlahy a zametanie zároveň. Láka však najmä nízkou cenou

V portfóliu spoločnosti Xiaomi sa opäť objavuje skvelý pomocník do domácnosti, ktorý jednoducho musíš mať

Xiaomi už roky nie sú iba smartfóny a iná spotrebná elektronika. Známa čínska spoločnosť sa už doslova niekoľko rokov pokúša preraziť aj vo svete domácich spotrebičov či iných potrieb do domácnosti. Spoločnosť zožala obrovský úspech najmä na svojom domácom, teda čínskom trhu, no v poslednej dobe sa vďaka kvalitným a dostupným doplnkom do domácnosti dostáva aj do povedomia európskych zákazníkov. Najnovším hitom tohto výrobcu je nový Xiaomi Deerma Mop DEM-TB900, ktorý môže fungovať ako šikovný zmeták a mop zároveň. Napriek kvalite spracovania a multifunkčnosti však nie je tento produkt z kategórie drahých, práve naopak. Xiaomi Deerma Mop DEM-TB900 totižto momentálne nájdeš v exkluzívnom bleskovom výpredaji na e-shope TomTop.com už za 28,89 eur, už tradične s bezplatným doručením z nemeckého skladu. 

Xiaomi Deerma Mop DEM-TB900 za 28,89 eur nájdeš na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„Návykové“ efektívne zametanie

xiami deerma mop dem-tb900 3
Zdroj: TomTop

Spoločnosť Xiaomi, respektíve jej podznačka Deerma sa v prípade tohto produktu zamerala najmä na efektivitu a jednoduchosť používania. Dôležitým aspektom pri vývoji bolo aj zabezpečenie bezkontaktného umývania, čo sa výrobcovi podarilo naozaj skvele. Pri umývaní plôch tak nebudeš prichádzať do styku so špinou z podlahy. 

xiaomi deerma mop dem-tb 2
Zdroj: TomTop

Hlavica určená na zametanie funguje na princípe mechanického pohlcovača nečistôt, ktoré sa ukladajú v nádobke na odpad s objemom až 230 ml. V hlavici sa totižto nachádza špeciálny špirálovitý kefový valec, ktorý odvádza všetky nečistoty priamo do spomínanej nádobky, pričom podlahu zanecháva bez akýchkoľvek viditeľných nečistôt. Po zaplnení nádobky určite príde vhod aj špeciálne tlačidlo na mope, ktoré automaticky otvorí nádobku, z ktorej následne vypadnú všetky nečistoty. 

Šetrné no efektívne čistenie podláh

xiaomi deerma mop dem-tb900 1
Zdroj: TomTop

Hlavným ťahákom je však samozrejme samotná mopovacia hlavica, ktorá sa dá jednoducho nasadiť priamo na hlavnú hlavicu so zmetákom. Mop však využíva špeciálnu 280 ml nádobku na vodu či iné tekutiny, ktoré používaš počas čistenia podláh vo vašom obydlí. Po naplnení nádobky je následne možné využívať integrovaný rozprašovač umietnenej tekutiny, ktorá zvlhčuje priestor tesne pred mopom. Dochádza tak ku naozaj šetrnému no zároveň efektívnemu umývaniu podláh. Za zmienku určite stojí aj informácia, že jedna nádobka by mala vystačiť na umytie až na 100 štvorcových metrov

Xiaomi Deerma Mop DEM-TB900 za 28,89 eur nájdeš na TomTop.com

Xiaomi Deerma Mop DEM-TB900 momentálne nájdeš v exkluzívnom bleskovom výpredaji na e-shope TomTop.com už za 28,89 eur, už tradične s bezplatným doručením z nemeckého skladu.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close