SamsungSpravodajstvo

Nový Galaxy Fold 2 od Samsungu bude predstavený už vo februári. Na predajné pulty sa dostane takmer okamžite

Juhokórejský gigant chce v prípade druhého modelu zvoliť diametrálne odlišnú taktiku, ako v minulosti

V poradí druhý skladací smartfón z výrobne juhokórejskej spoločnosti Samsung bude podľa najnovších správ predstavený už v polovici februára. Pripravovaný Galaxy Fold 2, ktorý príde s úplne iným dizajnom a technológiou skladania, sa bude oproti predchodcovi odlišovať aj v predajnej stratégií spoločnosti Samsung. Na pultoch predajní by sa mal objaviť ihneď po jeho predstavení, informuje kórejská spravodajská agentúra Yonhap News.

Výrobca už rokuje s mobilnými operátormi

Nová skladačka od spoločnosti Samsung bude podľa dostupných informácií z rôznych zdrojov predstavená po boku nových smartfónov zo série Galaxy S11, poprípade tesne pred nimi. Oveľa zaujímavejšou informáciou však je, že smartfón sa dostane do obchodov takmer ihneď po jeho predstavení, teda minimálne v domovskej Južnej Kórei. Výrobca údajne už komunikuje s domácimi mobilnými operátormi, ktorí by mali spustiť predaje smartfónu okamžite. Pochopiteľne, distribúcia do všetkých kútov sveta bude trvať ešte nejakú dobu naviac, no je zrejmé, že spoločnosť nebude v tomto prípade čakať dlhé mesiace, ako v minulosti pri prvej skladačke Galaxy Fold. 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Odhalený finálny dizajn

Ako sme už informovali v minulosti, Galaxy Fold 2 príde s úplne odlišným sklápaním displeja, pričom sa bude podobať na populárny Motorola Razr. Ak si dizajn skladacieho 7,3-palcového smartfónu nedokážete predstaviť, nemusíte nič nechávať na vašu fantáziu. Celý smartfón bol totižto nedávno odfotografovaný a zverejnený na sociálnej sieti Twitter, kde jeho fotografie zdieľal aj známy leaker Ice universe.

Predstavenie nového smartfónu Galaxy Fold 2, ako aj ďalších smartfónov zo série Galaxy S11 by sa malo konať už v polovici februára 2020 na klasickej výstave MWC 2020 v Barcelone, no je možné, že Samsung nakoniec siahne po skoršom dátume a vlastnom evente. Cena zariadenia by sa mala v prípade skladačky Galaxy Fold 2 vyšplhať na úroveň zhruba 1 000 amerických dolárov.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close