Sponzorovaný obsahWindows

Novoročné výpredaje originálneho softvéru sú tu! Windows 10 či Office už od neskutočných 6,12 eur

Populárny predajca digitálnych licenčných kľúčov Godeal24.com spúšťa veľký novoročný výpredaj, ktorý si nesmieš nechať ujsť.

Upgrade softvéru je v dnešnej rýchlo vyvíjajúcej sa dobe nevyhnutný. Prečo však siahať po softvérových produktoch za originálne, častokrát šialene vysoké ceny? Najpopulárnejšie softvérové produkty sa dajú bezproblémovo zaobstarať za naozaj zlomok ich originálnej ceny, pričom ide o také isté digitálne licencie, ako v prípade klasických „verzií“. Kde si však takéto licencie možno zakúpiť bez akýchkoľvek ťažkostí a so 100% garanciou ich originality?

Jedným z najpopulárnejších e-shopov špecializujúcim sa na predaj digitálnych licenčných kľúčov je platforma Godeal24.com, ktorá ponúka originálny softvér za ceny, z ktorých sa vám naozaj zatočí hlava. V rámci najnovšej novoročnej kampane môžete získať originálne licenčné kľúče populárneho Windows 10 Pro už od 6,12 eur alebo Office 2021 už od 13,05 eur. V ponuke sú samozrejme aj ďalšie populárne softvérové produkty za tie najnižšie ceny!

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Najlepšia ponuka: Originálny MS Office 2021 už od 13,05 eur

Originálny Windows 10 Pro už od 6,12 eur!

Nástroje Ashampoo

MS Office pre Mac

Výhodné balíčky so 62% zľavou s kupónom „SGO62“

Ďalšie verzie Windows s až 50% zľavou s kupónom „SGO50“

Populárne nástroje za najlepšie ceny!

Zaručená originalita a vynikajúca reputácia

Až neuveriteľne nízke ceny môžu oprávnene vyvolávať nedôveru zákazníkov. Nákup na e-shope Godeal24.com je však bezpečný a hlavne, vyhnete sa akýmkoľvek komplikáciám. Predajca patrí medzi najostrieľanejších na trhu, o čom svedčí až 98% pozitívnych recenzií na stránke TrustPilot. Originalita digitálnych licenčných kľúčov dostupných na stránkach tohto predajcu je garantovaná a v prípade akýchkoľvek problémov je dostupná 24/7 podpora na adrese service@godeal24.com. Samozrejmosťou je garancia vrátenia peňazí a doživotný predajný servis.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close