Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Novo predstavený inteligentný zámok na bicykel od Xiaomi sa objavil v predaji. Oplatí sa podľa Vás?

Portfólia spoločnosti Xiaomi sa rozrastá raketovým tempom. Len pred niekoľkými dňami bolo obohatené o ďalší zaujímavý kúsok z produktovej línie Xiaomi Youpin – inteligentný zámok na bicykel.

Xiaomi inteligentný zámok na bicykel

Za inteligentným zámkom od Xiaomi stojí spoločnosť AreoX, ktorá si dala s ním skutočne záležať. Okrem unikátneho dizajnu totiž ponúka aj niekoľko aditívnych vlastností. Tou najzaujímavejšou je však odomykanie prostredníctvom skenera odtlačkov prstov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi youpin inteligentny zamok na bicykel_2
Zdroj: produktová fotografia

Xiaomi uvádza, že reakčná rýchlosť skenera odtlačkov prstov je 0,5 sekundy. Čerešničkou na torte je neuveriteľne nízka chybovosť. Xiaomi sa chváli, že chybovosť skenera je menej ako 0,001%. Inými slovami pri 1000 odmoknutiach by ste sa s chybovosťou mali stretnúť maximálne 1-krát.

Samozrejmosťou je, že tento zámok je vyhotovený s nehrdzavejúceho kovu, ktorý nie len že je odolný voči vode či nečistotám ako je prach (IP65 certifikácia), ale dokáže odolať 14 tonovému zaťaženiu.

Xiaomi youpin inteligentny zamok na bicykel_3
Zdroj: produktová fotografia

Aktuálne, medzi prvými obchodmi, ktoré začali listovať tento produkt je e-shop GearBet.com, ktorý ponúka doručenie aj na Slovensko či Česko. Čerešničkou na torte je zľavový kupón „321XVOIE“, s ktorým môžete ušetriť pár €. PS: v prípade ak Vás zaujal tak nezabudnite využiť dopravu EU Priority Line, ktorá je zadarmo a zároveň vďaka nej  sa vyhnete ďalším poplatkom.

Smart Fingerprint Waterproof U-lock from Xiaomi youpin

Vráťme sa však späť ku zámku. Kapacita batérie je 260mAh, ktorá by mohli mnohých vystrašiť. V skutočnosti však na jedno nabitie ponúka 3000 odomknutí, resp. zamknutí. Rozmery zámku sú v zamknutom stave 130m x 32,2mm x 224,8mm.

Zdroj: vlastný

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close