Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Nové Xiaomi Haylou GT2S – ultra nízka cenovka, skvelá výdrž a miniatúrny dizajn vhodný aj na šport

Najnovší prírastok do rodiny slúchadiel značka Haylou prichádza s naozaj agresívnou cenovkou, ktorej sa ťažko odoláva

Bezdrôtové slúchadlá sú už dnes bežnou súčasťou nášho každodenného života. Niektorí z nás volia overené modely od prémiových výrobcov, no určite sa medzi nami nájdu aj takí, ktorí radšej zvolia kvalitu za rozumnú cenu. Ak patríš do takejto kategórie ľudí aj ty, určite neprehliadni najnovší model bezdrôtových slúchadiel od spoločnosti Xiaomi, model Haylou GT2S, ktorý ponúka najnovšie technológie za neuveriteľnú cenu iba 16,99 eur s bezplatným doručením!

Xiaomi Haylou GT2S za 16,99 eur nájdeš na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ešte kompaktnejšie a no bez kompromisov

Nový model Haylou GT2S prichádza na trh s ešte modernejšími technológiami, ako jeho predchodcovia. Najväčšou inováciou sú ale ešte menšie rozmery a váha, ako slúchadiel, tak aj nabíjacieho boxu. Jedno slúchadlo tentokrát váži iba 3,7 g, čo je naozaj zanedbateľná váha. Pri športovaní sa tak nemusíš obávať vypadávania, či zbytočnej váhy. Samozrejme, výrobca opäť zvolil ergonomický štupľový dizajn, vďaka ktorému sedia v naozaj akomkoľvek uchu a to bez zbytočného tlačenia a iných nepríjemností. 

haylou gt2s
Zdroj: Cafago

Napriek kompaktnejším rozmerom sa ale výrobcovi podarilo zabezpečiť dostatok energie na celý deň. Zabudovaná 43 mAh batéria v každom slúchadle a až 310 mAh v ešte kompaktnejšom nabíjacom boxe zabezpečuje chod po dobu až 12 hodín prehrávania hudby

Overené technológie

haylou gt2s hra
Zdroj: Cafago

Kompromisy však neboli robené na žiadnom fronte. Slúchadlá disponujú už overenými 7,2 mm meničmi z polymérovej živice, ktoré zabezpečujú silné basy s jasnými výškami. K dispozícii je aj klasické potláčanie šumu pri hovoroch DSP, či bezdrôtové pripojenie Bluetooth 5.0, ktoré eliminuje oneskorenie pri prenose zvuku. 

haylou gt2s 3
Zdroj: Cafago

Ako pri všetkých slúchadlách Haylou, aj model GT2S ponúka možnosť priameho zapnutia hlasového asistenta – Google Assistent, Siri, či XiaoAI. Samozrejmosťou je aj ergonomické ovládanie hudby a prijímanie hovorov pomocou fyzických tlačidiel na slúchadlách. 

Xiaomi Haylou GT2S za 16,99 eur nájdeš na Cafago.com

Úplnú novinku Xiaomi Haylou GT2S môžeš zakúpiť na e-shope Cafago.com už za skvelých 16,99 eur s bezplatným doručením do 7 – 12 pracovných dní od odoslania objednávky. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close