SpravodajstvoXiaomi

Nové rendery možno odhaľujú najzaujímavejší smartfón budúceho roka. Pozrite sa, ako by mohol vyzerať

Je možné, že spoločnosť Xiaomi v priebehu budúceho roka predstaví skladateľný smartfón, ktorý sa ohýba vertikálne. Takto by mohol vyzerať.

Len niekoľko dní po spustení predaja najnovšieho skladacieho telefónu Razr od Motoroly, sa objavil patent spoločnosti Huawei pripomínajúci rovnaký koncept zariadenia, a dnes sa do obehu dostali vizualizácie zariadenia od Xiaomi (pozn. redakcie: založené na patentoch spoločnosti), ktoré naznačujú, že firma taktiež pracuje na svojej verzii skladacieho telefónu. Má to byť „štandardná“ vyklápačka, ktorá by mala displej aj na vonkajšej strane.

Xiaomi Clamshell
Zdroj: windowsunited.de

Podľa aktuálnych informácií, mal by mať model od  Xiaomi  na rozdiel od  smartfónu Razr štyri kamery. Taktiež displej na vonkajšej strane bude o niečo menší.  So skladacími modelmi už pracovali všetky väčšie spoločnosti, od Applu, cez Huawei až po Samsung, mnohé z nich však  neboli oficiálne predstavené, takže nie je isté, že sa patenty čínskej firmy Xiaomi aj zrealizujú.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi Clamshell
Zdroj: windowsunited.de

Podľa portálu WindowsUnited je veľká šanca, aby takéto zariadenie vzniklo a konkurovalo Motorole. Hlavným dôvodom je ako  cena, tak aj špecifikácie. Model Razr prišiel  totiž  s cenovkou 1300€,  vďaka čomu atakuje tie najvyššie ceny na trhu. Okrem toho je smartfón poháňaný slabším procesorom Qualcomm Snapdragon 710, ktorý dopĺňa batéria s kapacitou 2510 mAh. V prípade Xiaomi by sme mohli s vysokou pravdepodobnosťou očakávať  parametrovo výkonnejšie zariadenia v kombinácii s lákavejšou cenou.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close