Nová vlajková loď Xiaomi Mi 9 príde s novou technológiou rýchlonabíjania, potvrdil to aj samotný CEO spoločnosti

Xiaomi Mi 9 render
Zdroj: Ben Geskin (Twitter)

Pre fanúšikov čínskeho giganta Xiaomi nie je žiadnou novinkou, že sa spoločnosť pomaly, ale isto, chystá na predstavenie svojej novej vlajkovej lode Xiaomi Mi 9. O novom vlajkonosičovi zatiaľ veľa informácií nevieme, čo stále viac a viac znepokojuje fanúšikov spoločnosti. Tí neustále „ostreľujú“ čínske sociálne siete predstaviteľov spoločnosti a v príspevkoch kladú nespočetné množstvo otázok najmä o novom smartfóne Xiaomi Mi 9. Spomedzi všetkých otázok, na ktorú odpovedal aj samotný CEO spoločnosti Xiaomi, bola najzaujímavejšia otázka ohľadom nabíjania novej vlajkovej lode. Následná odpoveď generálneho riaditeľa spoločnosti Xiaomi určite potešila tisíce fanúšikov značky po celom svete.

Nová technológia rýchlonabíjania

Na čínskej sociálnej sieti Weibo padla otázka, či bude Xiaomi Mi 9 podporovať 24W rýchlonabíjanie, poprípade vyššie. Na otázku mu odpovedal už spomínaný CEO spoločnosti, Lei Jun: „Xiaomi Mi 9 príde s vyšším výkonom nabíjania. „

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Očakáva sa vlajkový procesor od Qualcommu

Na stránkach Geekbenchu bolo pred niekoľkými týždňami spozorované nové zariadenie z výrobne Xiaomi, ktoré nesie označenie Cepheus. Podľa odborníkov by sa malo jednať práve o smartfón Mi 9, ktorý bude vybavený, tradične, novým vlajkovým procesorom od Qualcommu – osemjadrovým Snapdragonom 855. Smartfón na Geekbenchi ale disponoval iba 6GB RAM, čiže ak sa naozaj jednalo o Xiaomi Mi 9, išlo iba o jeho najslabšiu konfiguráciu.

Na detailné informácie ohľadom nového Xiaomi Mi 9 si ešte niekoľko týždňov určite počkáme. Oficiálny dátum predstavenia novej vlajkovej lode ešte nepoznáme, no podľa všetkého bude predstavená ešte v prvej polovici tohto roku.

Zdroj: gizchina.com, úvodný obrázok (Ben Geskin – Twitter)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre