Sponzorovaný obsah

Ninebot KickScooter MAX G30 s dojazdom až 65 km aktuálne kúpiš v európskom sklade s brutálnou zľavou

Pri kúpe KickScooter MAX G30 z overeného e-shopu Geekbuying.com ušetríš oproti slovenským e-shopom stovky eur. Nechýba ani bezplatná doprava!

Pokukávaš po novej elektrickej kolobežke, ktorá ukojí tvoje náročné požiadavky? Elektrická kolobežka Ninebot KickScooter MAX G30 je v tom prípade jednoznačnou voľbou. Ponúka nadpriemerné jazdné vlastnosti, výborné hardvérové parametre a zároveň ide o overený model s tisíckami spokojných zákazníkov po celom svete. Za bežných okolností však tento „tátoš“ atakuje hranicu až 800 eur, čo je poriadny balík peňazí. Na e-shope Geekbuying.com sa však rozbehol pravý povianočný výpredaj a šťastena padla aj na túto obľúbenú elektrickú kolobežku. So zľavovým kupónom „GKBNBG30P“ zrazíš jej cenu na skvelých 605,19 eur. Za dopravu z európskeho skladu pritom nezaplatíš ani cent navyše!

Ninebot KickScooter MAX G30 už za 605,19 eur nájdeš na Geekbuying.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ninebot KickScooter MAX G30 – klasika pre náročných

Kolobežka KickScooter MAX G30 od výrobcu Ninebot hneď zaujme moderným minimalistickým dizajnom. Jej rám je vyrobený z ľahkého hliníku, vďaka čomu je kolobežka aj napriek väčším rozmerom mimoriadne ľahká. Váha iba 19 kg a praktický skladací dizajn tak nie sú pri mestskom využití kolobežky žiadnou prekážkou. Bezproblémovo ju môžeš nosiť v kufri aj menšieho auta, prípadne v MHD. 

ninebot kickscooter max g30 1
Zdroj: Ninebot

Keďže ide o kolobežku pre náročných, najmä mestských používateľov, výrobca siahol po výkonnejšom 350W elektromotore. Ten ponúka pohodlnú maximálnu rýchlosť 30 km/h. Ide o ideálne riešenie pre svižnú mestskú premávku a zároveň pre rýchle dochádzanie na väčšie vzdialenosti. Tie totižto nerobia kolobežke KickScooter MAX G30 absolútne žiadny problém. 

ninebot kickscooter max g30 displej
Zdroj: Ninebot

Batéria zabudovaná v podstave kolobežky totižto disponuje využiteľnou kapacitou až 15,3 Ah. Pri bežnej spotrebe tak dokážeš z kolobežky vyťažiť dojazd aj na úrovni až 65 km. Bezproblémovo tak môžeš s kolobežkou počítať aj na dlhších výletoch či nebodaj v práci (napr. kuriér v centre a pod). 

Pri svižnej mestskej premávke sú na mieste náročné požiadavky na bezpečnosť a pohodlie pri dlhších jazdách. Výrobca na to myslel aj v prípade tohto modelu a preto sa rozhodol pre 10-palcové bezdušové pneumatiky. Zbavujú ťa tak starostí pri menších defektoch a zároveň disponujú technológiou lepšieho tlmenia nárazov. Samozrejmosťou je kvalitné LED osvetlenie či duálny brzdový systém s rekuperáciou energie. 

Ninebot KickScooter MAX G30 už za 605,19 eur nájdeš na Geekbuying.com

Elektrickú kolobežku Ninebot KickScooter MAX G30 momentálne nájdeš v najlepšej ponuke na e-shope Geekbuying.com. S kupónom „GKBNBG30P“ zrazíš jej cenu na skvelých 605,19 eur. Doprava z európskeho skladu je v tomto prípade bez akýchkoľvek poplatkov. Nemusíš sa tak obávať žiadnych dodatočných nákladov ako clo alebo DPH

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close