Neviete, aký seriál si na Netflixe pozrieť? Týchto 8 tipov vás pripúta už od prvého dielu

Netflix ponúka aj bohatú nádielku rôznych seriálov. Týchto 8 by ste nemali rozhodne prehliadnuť.

netflix ovladac
Zdroj: diy13@ya.ru / depositphotos.com

Dobrý seriál nám vie ponúknuť zábavu na niekoľko večerov, no problém je vybrať si ten, ktorému sa oplatí venovať náš čas. Netflix ponúka bohatý výber seriálov každej chute, no ak chcete taký, ktorý vás chytí a nepustí až do konca, Pripravili sme si pre vás týchto 8 tipov.  

Tieto Netflix seriály stoja za hriech, neprehliadnite ich

The Tourist 

Tento seriál začína In medias res, alebo inak priamo uprostred diania. Elliot je muž z Írska, ktorý sa nevedno ako ocitá uprostred austrálskeho vidieka. Zobúdza sa v nemocnici a nemá najmenšiu predstavu o tom, kto je alebo ako sa dostal tak ďaleko od svojho domova. 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Našťastie mu pomôže začínajúca policajtka Helen a spolu sa pokúsia vyriešiť záhadu toho, kto Elliot vlastne je. Seriál má už dve série a v tej druhej sa Elliotov život poriadne zamotá.  

The Crown 

Epický a intímny zároveň, aj tak by sa dal popísať seriál, ktorý ponúka dramatizáciu života kráľovnej Alžbety Druhej. Príbeh zachytáva vzostup Alžbety na trón a všetko, čo nasledovalo potom. Ak máte radi historické drámy, tento seriál vám ponúkne program aj na niekoľko týždňov. Ponúka až 6 sérií, ktoré mapujú celú vládu tejto významnej anglickej ženy.  

You 

Temný príbeh, na ktorého čele stojí charizmatický predavač kníh Joe Goldberg. Za jeho šarmom sa však ukrýva história posadnutosti, stalkovania a vrážd. Goldberg využíva prešpekulovanú taktiku špehovania na sociálnych sieťach a izolácie, aby nalákal nič netušiace ženy do vzťahu s ním.  

Goldberg ale vníma situáciu úplne inak. V jeho očiach sú všetky obete len objektmi jeho náklonnosti a k násiliu sa uchyľuje len vtedy, keď ho k tomu prinútia. Mrazivý príbeh vás zavedie rovno do prostriedku zvrátenej mysle.  

One Day 

Od mrazivých stalkerov prejdime k ľahkému a srdečnému príbehu o pádoch a výškach, ktoré so sebou prináša láska. Vzrušenie, chýbanie a všetko medzi tým, to nájdete v seriáli One Day. Príbeh sleduje dve postavy, ktoré sa spoznali poslednú noc univerzity, teda pár hodín pred tým, ako každý vyrazí na svoju vlastnú cestu životom. Čo ale netušili je, že to bude len začiatok ich vzťahu.  

Heartstopper 

Seriál založený na komixe rovnakého názvu. Ide o “dramakomédiu”, ktorá sa točí okolo mladého homosexuálneho študenta, ktorý sa zaľúbi do svojho spolužiaka športovca. Seriál excelentne vyobrazuje ťažké emócie tínedžera a to aj cez umne navrhnuté animácie.  

My Life With the Walter Boys 

15-ročná Jackie Howard náhle prichádza o rodičov, ktorí umreli počas tragickej nehody. Jackie sa musí teraz presťahovať naprieč celou krajinou z metropole Manhattanu do vidieckeho Colorada, pričom sa naruby obráti celý jej život. Jackie bola vzornou študentkou, no keď sa nasťahuje k najlepšej kamarátke svojej matky, ktorá má mimochodom 10 chlapcov, musí sa vysporiadať s diametrálne odlišným životom.  

Outer Banks 

Dobrodružstvo, akcia a lovenie pokladov, čo viac si od seriálu žiadať. Outer Banks je nenáročným dielom, ktoré je priam ideálne na pohodový večer. Príbeh sleduje skupinku tínedžerov, ktorí sa snažia nejak prežiť počas leta. Všetko sa ale zmení, keď sa rozhodnú pomôcť ich vodcovi vypátrať svojho strateného otca. Razom sa ocitajú uprostred pátrania po zlate v hodnote stoviek miliónov dolárov.  

The Diplomat 

Náš zoznam ukončíme politickou drámou. Seriál zachytáva diplomatku menom Kate Wyler, ktorú nedávno dali do úlohy americkej ambasádorky pre Britániu. Jej vymenovaniu do novej funkcie ale predchádzal útok na britské lietadlo, ktorý rozpútal medzinárodnú krízu. Kate sa čoskoro dozvedá, že nič nie je také, ako sa zdá. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre