Netflix ukončil natáčania 5. série Money Heist. Kedy sa dočkáme tohto seriálu na našich obrazovkách?

Netflix ukončil aktívne natáčanie 5. série seriálu Money Heist. Seriál by sme mohli vidieť na našich obrazovkách ešte v tomto roku.

money heist part 5
Zdroj. Netflix - Twitter

Ešte v apríli tohto roka sme vás informovali, že služba Netflix pomaly, ale isto finišuje natáčanie 5. série seriálu Money Heist, ktorý pobláznil milióny divákov na celom svete. Najnovšie platforma prostredníctvom sociálnej siete Twitter oznámila, že natáčanie je u konca. Na tému upozorňuje portál netflixlife.com.

Ako môžete čítať v statuse nižšie, ktorý publikovala spoločnosť Netflix, tak 5. séria bola niekoľko dní dozadu oficiálne dotočenou. 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„Začalo tak ako lúpež, skončilo to ako rodina. Natáčanie 5. série La Casa de Papel / Money Heist sa skončilo. Ďakujeme všetkým fanúšikom, že ste boli súčasťou Odporu! Nevieme sa dočkať, kedy vám ukážeme, ako sa príbeh skončí“ píše sa v publikovanom statuse nižšie.

Kedy uvidíme 5. sériu Money Heist na obrazovkách?

Samozrejme, spolu s ukončením aktívneho natáčania 5. série seriálu sa mnohí pýtajú, kedy ho uvidíme? Pôvodne sa hovorilo, že Money Heist si budeme môcť pozrieť už na jar tohto roka, nestalo sa tak. Dôvodom bolo, že štáb stále aktívne natáčal.

Platforma ako taká zatiaľ neinformovala o oficiálnom dátume, kedy bude dostupná 5. séria tohto seriálu. Na druhej strane však vieme, že by sa tak malo stať v druhej polovici tohto roka. Piata sezóna série Money Heist bude pravdepodobne uvedená na Netflixe koncom leta alebo začiatkom jesene. Môže to byť však aj o niečo dlhšie, ak proces úprav a propagácie vrátane zvyšku postprodukcie bude trvať dlhšie, ako býva štandardom. Nemalo by sa to však stať. Štandardne trvá 4 až 6 mesiacov po ukončení natáčania, kým je seriál dostupným na obrazovkách. Najpravdepodobnejší termínom, kedy by 5. séria seriálu mohla byť teda uvoľnenou, je začiatok septembra až koniec novembra tohto roka.

Očakáva sa, že 5. sezóna bude mať celkovo 10 epizód, čo je dlhšie ako obvykle. Prezradil to tvorca tohto seriálu, Álex Pina.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre