APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Netflix Games prichádza aj do našich končín. Prvých 5 herných titulov si zatiaľ vyskúšate iba na Androide

Globálne spustenie hernej streamovacej služby Netflix Games je konečne tu. Prvé herné tituly si môžete vyskúšať už dnes!

Dlho očakávaný globálny štart hernej streamovacej služby Netflix Games je konečne tu. Služba, ktorá bola doposiaľ dostupná iba pre vybranú hŕstku používateľov vo viacerých kútoch sveta, je oficiálne dostupná na celom svete. Služba je však momentálne výrazne limitovaná či už z hľadiska ponúkaných herných titulov alebo z pohľadu dostupnosti na rozličných platformách.

Bez dodatočných poplatkov a bez reklám

Služba Netflix Games bude dostupná pre všetkých predplatiteľov služby Netflix na zariadeniach s operačným systémom Android. Prístup ku herným titulom nebude nijako obmedzený rozšírením predplatného, či dodatočnými transakciami. Predplatitelia si tak môžu vychutnať herné tituly bez ďalších poplatkov a úplne bez reklám. Výhodou služby je aj dostupnosť vybraných herných titulov aj bez internetového pripojenia. V takom prípade je však nutné hru stiahnuť do mobilného zariadenia, čo možno nepoteší používateľov s nedostatkom úložného priestoru.

Služba bude dostupná pre všetkých používateľov v rámci jedného účtu

Samozrejme, dostupné herné tituly budú dostupné pre všetkých používateľov v rámci jedného účtu (napríklad v prípade rodinného predplatného). Služba však prichádza s obmedzením prístupu iba pre dospelých používateľov, respektíve pre používateľov s bežným účtom. Tzv. „Kids“ účty nebudú mať ku herným titulom prístup, keďže ich spustenie bude limitované zadaním PIN kódu.

Zoznam herných titulov dostupných v službe Netflix Games:

  • Stranger Things: 1984
  • Stranger Things 3: The Game
  • Shooting Hoops
  • Card Blast
  • Teeter Up

Momentálne je v službe Netflix Games dostupných iba 5 herných titulov. Pri prvom pohľade na samotné herné tituly je jasné, že služba by zatiaľ na svoju platformu nenalákala žiadnych vášnivých hráčov mobilných hier. Menej graficky prepracované a jednoduché hry však zrejme časom doplnia aj viac prepracované hry, ktoré budú stáť za vyskúšanie. Tak či tak ide o obohatenie služby Netflix o dodatočnú „zábavku“, ktorou môžu používatelia krátiť svoj voľný čas.

Služba Netflix Games je už dnes postupne distribuovanou  do všetkých kútoch sveta pre predplatiteľov využívajúcich zariadenie s operačným systémom Android. Po aktualizovaní aplikácie by sa mala služba Games v prípade Android smartfónov objaviť v spodnej lište a v prípade Android tabletov v drop-down menu. Ak funkciu ešte neevidujete, tak je to len otázka najbližších hodín, nanajvýš dní.

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close